شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا ادامه رابطه جنسی بعد از ارگاسم برای آقایان مشکل است؟

1. سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام
    تقریبا اکثر مردها بعد از انزال به علت خستگی و انرژی از دست داده نمی تونند برای باره دوم بلافاصله نزدیکی کنند بلکه حداقل به 10 دقیقه زمان نیاز دارند تا دوباره یه شرایط اولیه برگردند.
    هر شخصی در زمان انزال عکس العمل های متفاوتی ممکن از خودش نشون بده که این خیلی طبیعی است و دست خود آدم هم نیست چون در اون لحظه مرد نمیتونه کنترل دقیقی روی اعمال خودش داشته باشه .
    به نظر من شما احساس میکنید که شوهرتون احساس درد میکنه این حالات ایشون در هنگام انزال طبیعی است.
    اگه شوهرتون چند دقیقه بعد از انزال استراحت کند و دوباره از سوی شما خوب تحریک بشه میتونید دوباره نزدیکی کنید(البته بستگی داره که شوهرتون در زمینه رابطه جنسی سرد باشه یا گرم).
    توصیه من اینه که شما در ابتدا قبل از دخول سعی کنید توسط شوهرتون خوب تحریک بشین.یعنی زمانی که دیگه احساس میکنید میخواهید به ارگاسم برسید بعد دخول انجام شود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

سلام:<xml><o></o>

این که شما گفتید طبیعی هستش<o></o>

الت مردها بعد از ارضا شدن به حالت اولیه (خوابیده) برمیگرده و در این حالت بسیار حساسه<o></o>

مردها بعد از 15-30 دقیقه ی  دیگه میتونن دوباره به رابطه ادامه بدن اما کلا رن ها دیر تر ارضا میشن<o></o>

1- همسر شما میتونه از کاندوم یا اسپره استفاده کنه تا دیر تر ارضا بشه<o></o>

2- و پوزیشن شما برای مردها خیلی لذت بخشه شما می تونید این حالت رو به لحظات پایانی اختصاص بدین و از روشی که برای شما هم خوشایند تر استفاده کنید<o></o>

3- یا می تونید از همسرتون بخواهید که بعد از ارضا شدن برای ارضا شدن شما از رابطه جنسی دهانی استفاده کنه<o></o>

4. paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

بنظر من شما بایستی پوزیشن های مختلفی را هم امتحان کنید تا اینکه پوزیشن مناسب برای ارگاسم بهتر شما براتون مشخص بشه و همچنین همسرتون میتونند چند لحظه قبل از اینکه انزال بشند دست از فعالیت بکشند تا شما رو هم بتونند ارضا کنند .

5. paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

سلام

تقریبا قریب به اتفاق آقایون همین طور هستند و این حالت طبیعی است

بعد از انزال آلت آقایون بسیار تحریک پذیر میشود و ادامه رابطه حتی برای چند لحظه دیگر هم  برای آقایون امکان ندارد

که شما هم این حالت را در همسرتان درست تشخیص دادید و احساس کردید درد دارد در واقع تحریک در این زمان

باعث تحریک های  شدید عصبی و رفلکس میشود که اصلا دلپذیر نیست بهتر است این موضوع را از همسرتان بپرسید

و در این زمینه با همسرتان صحبت کنید و برای رفع این مشکل مشترکا چاره بیندیشید

همچنین بعد از چند لحظه نعوظ نیز از دست میرود و ادامه رابطه عملا غیر ممکن میشود

بهتر است تحریکهای شما قبل از رابطه زیاد شود تا شما زودتر به ارگاسم برسید همچنین چون شما گفتید تقریبا بعد از یک دقیقه

ارگاسم میشود رفع این مسئله زیاد مشکل نیست با جستجو بیشتر هم مطالبی را پیدا میکنید

در زیر هم چند روش را ذکر میکنم با این روشها هم شما و هم همسرتان علاوه بر رفع مشکل زیادتر هم لذت خواهید برد

روشهای تمرین برای ارگاسم طولانی:

مراحل زیر را بترتیب انجام دهید:

1- مکث و ادامه تحریک:
    هنگامیکه احساس کردیدکه به ارگاسم نزدیک میشوید،تحریک آلت را متوقف کرده،بعداز کمی مکث دوباره ادامه دهید.بعد از هربارتوقف،شمالذت بیشتری از تحریک مجدد آلتتان خواهیدبرد.سعی کنید این عمل را پنج مرتبه انجام داده و بار ششم به ارگاسم برسید.اگراین تمرین را باموفقیت انجام دهیدحجم منی و لذت شما بهنگام خروج آن افزایش قابل ملاحظه ای می یابد.در این مرحله باید بتوانید روی ارگان جنسی خود تمرکز و کنترل داشته و بین ارگاسم و انزال فاصله ایجادکنید.

2- فروکردن انگشت در مقعد:
    بعد ازاینکه مرحله بالا را خوب انجام دادید سعی کنید حین انجام آن انگشت میانی را در مقعدفروکرده و پروستات را فشار دهید و سفتی آن را زیردستتان حس کنید.

3- ریلاکس کردن ماهیچه ها:
    در طول زمان که تمرین شماره یک را انجام میدهید سعی کنید بتدریج به ارگاسم نزدیکتر شده و تحریک آلت را دیرترقطع کنید.باقطع تحریک،ماهیچه های اندام جنسی را ریلاکس کنید و بگذارید بدن شما از تحریک بیفتد.سپس دوباره ادامه تحریک آلت را از سربگیرید.

4- بیشتر و بیشتر به ارگاسم نزدیک شوید:
    بتدریج سعی کنیدهربار بیشتر و بیشتر به ارگاسم نزدیک شده و مکث کنید.به این ترتیب ترشح جنسی شما ادامه می یابد ولی انزال رخ نمیدهد.

5- سفت کردن کیسه های منی:
    همانطورکه گفته شد پنج باربعد از رسیدن به آستانه تحریک برای انزال مکث کنید و با سفت کردن کیسه های منی،منی را به آمپول برگردانید.به این ترتیب در بار ششم تحریک که انزال میشویدخواهید دیدکه حجم منی دفع شده از شما بیشتر از سابق است.

6- حال بعد از اینکه مراحل فوق را بخوبی آموختید،سعی کنید مطابق روش بالا خود را تحریک نموده و حجم منی راافزایش دهید.ولی هنگامیکه متوجه فشار ناشی از تجمع زیاد منی در بیضه ها شدید،تحریک را متوقف کردهسعی کنید برای چندساعت تحریک نداشته باشید.هرچند اینکار مشکل است ولی کمک زیادی به کنترل شما روی ارگاسم مینماید.ممکن است با انجام این تمرین در بیضه خود کمی احساس درد یا ناراحتی داشته باشید.

7- حال بعد از یک توقف چند ساعته،مجددا" به رابطه جنسی بپردازید.به همان روش قبل پنج بار مکث نموده و بار ششم لذت غیر قابل توصیفی از یک ارگاسم طولانی با خروج منی زیاد، ببرید.

روش های دیگر برای ارگاسم طولانی و ضد انزال زود رس در مردان

درمان های موضعی:
    استفاده از کرم های کاهش دهنده حس سطحی ناحیه دستگاه تناسلی مانند ژل لیدوکایین دو درصد توصیه شده است. استفاده از لیدوکایین ?.? درصد + کرم پریلوکاین ?.? درصد و کشیدن کاندم روی آلت پس از ?? دقیقه سبب کاهش زود انزالی می شود. توجه شود قبل از نزدیکی با صابون شستشو شود تا از بی حسی بیشتر آلت و واژن زن جلوگیری شود

استفاده از متد ماستر و جانسون:
    این شیوه شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که منجر به ارگاسم می شود. این روش نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. ماستر و جانسون، شامل تحریک رابطه جنسیی توسط خود فرد یا زوج جنسی می باشد. انجام تحریک تا رسیدن به نزدیکی قله (ارگاسم) و متوقف کردن آن است. این کار در چند نوبت و اوقات مختلف انجام می شود و به تدریج زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد احساس می کند زمان طولانی تری را صرف هر بار تحریک می نماید پس از چند نوبت و چند روز تمرین انجام نزدیکی شروع می شود. مرد به پشت می خوابد و به آرامی کار نزدیکی انجام می شود. به محض اینکه تحریک به قله نزدیک می شود با علامت دادن به زن (پارتنر) مدتی حالت ریلکس به خود گرفته و مجددا نزدیکی شروع می شود.
    تکنیک فشار:
    فشار سر آلت یا انتهای آلت قبل از انزال سبب عقب افتادن ارگاسم می شود. این حالت سبب کم شدن تجمع خون در آلت و کاهش نعوظ (ارکسیون) می شود.

تکنیک های دیگر:
    بسیاری از جوانان برای افزایش کنترل انزال اقدام به استمناء قبل از نزدیکی می کنند تا با این کار کنترل بیشتری بر ارگاسم خود پیدا کنند اما این تکنیک خیلی موثر نیست.(گناه کبیره )

کاندوم :
    کاندم سبب کاهش تحریک پذیری می شود در صورتی که یک کاندم قادر به این کار نباشد از دو کاندم می توان استفاده کرد ضمن اینکه کاندم سبب جلوگیری از بیماری های مقاربتی و حاملگی هم می شود.
    پوزیسیون خوب نزدیکی:
    وضعیت معمول نزدیکی (مرد در بالا) کمکی به کنترل انزال زود رس نمی کند. مرد به پشت می خوابد و زن فعال تر عمل می کند و مرد می تواند جریان نزدیکی را هدایت کند.

درمان طبی :
    استفاده از داروهای مهار کننده باز جذب سروتونین در کنترل انزال زودرس موثر می باشد. برای اطلاع درباره این داروها به پزشک مراجعه کنید

این مطلب هم از دکتر صادقی در شناخت مشکل میتواند مفید باشد

اختلالات ارگاسمی
    این اختلالات در مردان به شکل انزال زودرس و انزال دیررس و در خانمها به صورت ارگاسم مهار شده می باشد .

انزال زودرس (Premature Ejaculation) :
    به انزال عادتی پیش از دخول یا مدت اندکی بعد از دخول که زن را به رضایت جنسی نرساند ، انزال زودرس اطلاق می گردد . انزال زودرس در مردان جوان و طی اولین مقاربتها شایع می باشد . انزال زودرس با افزایش تجربه جنسی بهبود می یابد . درمان آن قطع مقاربت در حین تحریک شدید و شروع مجدد تحریک می باشد ؛ به این روش تکنیک Stop-Start گفته می شود .

انزال دیررس (Retarded Ejaculation) :
    انزال دیررس ممکن است به دلیل مهار روانشناختی در مورد رابطه با زنان بوده و یا ممکن است به عات عموارض جانبی داروها باشد . اگر علت انزال دیررس دارویی باشد مقدار دارو باید کم شود . اگر علت روانی باشد ، می بایشت از رواندرمانی استفاده نمود .

ارگاسم مهار شده در زنان :
    ارگاسم مهار شده در زنان به هنگام نزدیکی شایع می باشد . اگرچه اغلب زنان با تحریک کلیتروریس به ارگاسم می رسند . مهمترین علت ارگاسم مهار شده در زنان ناتوانی مرد در تحریک همسر و ابراز محبت به او می باشد . زنان معمولا به کمک خودارضایی (Master.b.a.tion) به ارگاسم می رسند . سایر علل ارگاسم مهار شده در زنان عبارتند از : خستگی ، اختلال افسردگی ، بیماری جسمی و برخی داروها . درمان در جهت رفع علل زمینه ای می باشد . اگر چنین عللی وجود نداشته باشد ، زن به بیان نیازهای جنسی خود و مرد به پاسخگویی به آنها تشویق می شوند ( استفاده از S..e..x Therapy ) . اگر رابطه بین زن و شوهر ضعیف باشد زوج درمانی  (Marital Therapy) مفید خواهد بود

پیروز باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 18 کاربر ديگر
  6. ضمن تایید گفته های دوستان باید بگم همون طور که بعد از ارگاسم کلیتوریس خانم ها خیلی حساس میشه.. آلت آقایون هم،خصوصاً قسمت کلاهکش، بعد از انزال کاملا حساس میشه و مالش اون به دیواره ی واژن هم احساس ناخوشایندی ایجاد می کنه. به همین دلیله که همسر شما از حرکت شما هم جلوگیری میکنن. چون در پوزیشن شما اختیار عمل در واقع دست شماست و نه همسرتون. در حالی که در خیلی از پوزیشن ها مرد کنترل رابطه رو داره و به همین دلیل بعد از انزال می دونه که حرکت رو متوقف کنه و چطور آلت رو از واژن خارج کنه.

بعد از کمی هم آلت نعوظش رو از دست می ده و برای ادامه ی رابطه به یه زمان تقریباً 10 دقیقه ای نیازه تا دوباره تحریک صورت بگیره و آلت به حالت نعوظ برسه...

برای رفع مشکلتون که گفتید حدود یک دقیقه بیشتر به زمان نیاز دارید به نظر من کافیه زمان و میزان معاشقه و پیش نوازی رو بیشتر کنید. قبل از دخول همسرتون می تونن به شکل های مختلف (با دست، زبان ...) شما رو تحریک کنن و به ارگاسم نزدیک کنن. زمانی دخول رو انجام بدید که شما به شدت احساس نیاز به دخول می کنید و تا ارگاسم فاصله ی زیادی ندارید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  7. doktor نوشته است:
    paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

1- مکث و ادامه تحریک:
    هنگامیکه احساس کردیدکه به ارگاسم نزدیک میشوید،تحریک آلت را متوقف کرده،بعداز کمی مکث دوباره ادامه دهید.بعد از هربارتوقف،شمالذت بیشتری از تحریک مجدد آلتتان خواهیدبرد.سعی کنید این عمل را پنج مرتبه انجام داده و بار ششم به ارگاسم برسید.اگراین تمرین را باموفقیت انجام دهیدحجم منی و لذت شما بهنگام خروج آن افزایش قابل ملاحظه ای می یابد.در این مرحله باید بتوانید روی ارگان جنسی خود تمرکز و کنترل داشته و بین ارگاسم و انزال فاصله ایجادکنید.

بعد ازاینکه مرحله بالا را خوب انجام دادید سعی کنید حین انجام آن انگشت میانی را در مقعدفروکرده و پروستات را فشار دهید و سفتی آن را زیردستتان حس کنید.

سلام
    ایا این دو مورد بالا که برای طولانی تر کردن ارگاسم و بهتر بگیم انزال گفته شد (موارد 1 و 2 )در طولانی مدت موجب صدمه دیدن پروستات نمیشه؟؟؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. jiji نوشته است:
    doktor نوشته است:
    paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

1- مکث و ادامه تحریک:

سلام
    ایا این دو مورد بالا که برای طولانی تر کردن ارگاسم و بهتر بگیم انزال گفته شد (موارد 1 و 2 )در طولانی مدت موجب صدمه دیدن پروستات نمیشه؟؟؟

سلام

در این موارد باید کمی بیشتر توضیح بدهم تا موضوع روشن شود در مورد اول این تمرین باعث تمرکز بیشتر و

کنترل بهتر میشود همچنین انجام تمرینات کگل هم با این تمرین توصیه میشود( کگل چیست؟)

در مورد دوم هم با رعایت بهداشت باید انجام شود و یک نوع معاینه شخصی برای دیدن نتیجه است

استفاده از ژل یا اسپری های لیدوکایین هم مضراتی دارد که هرچه کمتر استفاده شود بهتر است

باید در نظر بگیرید هر تمرین یا دارویی میتواند عوارضی داشته باشد اما هدف بهبودی و رفع مشکل است

و سعی میشود عوارض و مضرات آنها تا جای ممکن کم باشد

تمارین و روشهای دیگری نیز برای رفع انزال زودرس وجود دارد که با کمی جستجو خواهید یافت

همچنین باید اشاره کنم ارتباط مستقیمی بین بیماری و صدمه پروستات با این تمارین مشاهده نمی شود

توجه داشته باشید که این تمارین دائمی نیست و بعد از رفع مشکل و تسلط بر زمان انزال دیگر نیازی به این

تمارین ندارید

با تشکر از نکته سنجی شما

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  9. با سلام
    دوست عزیز، ضمن تایید اظهارات مفید و کامل دوستان میتوان آنها را بصورت ذیل دسته بندی نمود، ضمناً این عکس العمل همسر شما طبیعی بوده و جای هیچ نگرانی نیست!
    1- عمل معاشقه باید اول از سوی همسرتان صورت گیرید زیرا آقایان زودتر از همسرشان تحریک و ارضا میشوند لذا در صورتیکه مرد شروع به تحریک همسرش نماید ضمن اینکه ایشان را تحریک میکند خود نیز تحریک میشود،با این تفاوت که کمی دیر تر به نقطه انزال و ارضا خواهد رسید در نتیجه با این عمل ،همزمانی ارضای طرفین بسیار زیاد خواهد شد.(البته استثنا هایی هم وجود دارد)
    2- نوع پوزیشن نیز در تاخیر و یا تعجیل بسیار حائز اهمیت است! پیشنهاد میکنم به دفعات عکس عملی که انجام میدهید، اقدام نمایید.و یا انواع دیگر را نیز امتحان کنید.(بدلیل قوانین سایت به همین مورد بسنده مینمایم)
    3- جهت دیر انزالی ،بعضاً از ژل های بی حس کننده نیز استفاده میشود در صورتیکه شما و شریکتان حساسیتی نسبت به اینگونه مواد ندارید، میتوانید استفاده کنید.البته بنده توصیه نمیکنم که استفاده شود زیرا هر گونه مواد شیمیایی تبعات بعدی بهمراه خواهد داشت.
    4- اگر با جلوگیری رابطه دارید! احتمال وجود استرس ٍ،نیز در این امر موثر بوده و باید در نظر گرفته شود.
    و...
    به هر حال آلت آقایان پس از انزال،بسیار حساس شده و همانند چوچوله بانوان ،با هر لمس و یا حرکتی عکس العمل نشان خواهد داد حتی با تماس با دیواره مجرای رحم(واژن).پس بعد از انزال حتی المقدور ، از تماس با آن باید اجتناب شود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  10. در تكميل فرمايشات دوستان
    يكي از بهترين روشها براي حل اين مشكل كه هيچگونه عارضه و سختي ندارد استفاده از آب سرد است كه به راحتي ارگاسم رو به تاخير ميندازد و هيچ مشكلي هم ايجاد نميكند

11. سلام
    من فکر کنم این مشکل خیلی از خانم هاست از جمله خود من که همسرم زود ارضا میشه قبل از من ولی وقتی برای بار دوم اگر دخول انجام بشه زمانی که آلت به حداکثر اندازش میرسه خیلی احساس دردشدید میکنم و همین باعث میشه هیچ لذتی از رابطه نبرم  هیچ مشکلی مثل بیماری و... ندارم فقط درد شدید هم فکر کنم دلیلش خشک شدن واژن باشه چون هیچ لذتی نمیبرم  استفاده از ژل هم تاثیری نداره اندازه آلت همسرم زیاد بزرگ نیست معمولی هم هست
    همین باعث شده همیشه از رابطه فرار کنم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. با سلام
    دوست گرامی سرکار خانم مهتاب زیبا، همونطور که گفتید به احتمال بسیار زیاد ، تحریک لازمه رو ندارید و حدستون هم درسته، بیشتر آقایون سریعتر از همسرشون تحریک و انزال میشن!! لذا  بازم پیشنهاد میکنم شروع یک رابطه و تحریک پذیری حتماً از سوی مرد صورت گرفته و تا تحریک کامل و یا حداقل نیمه کامل زن ، دخولی انجام نشود! ضمناً در این موارد هم بهتره که حدالامکان حتی با دست هم تحریک پذیری مرد انجام نگردد!! چون حین تحریک کردن زن ، بطور خودکار مرد تحریک و به نقطه انزال نزدیک خواهد شد در نتیجه اگه این اعمال صورت بگیره همزمانی ارضا شدن طرفین محتمل تر خواهد بود.
    در پایان هم فقط جهت اطلاع ذکر  این نکته رو ضروری میدونم که برای آقایون این مطلب (میل همسر به داشتن رابطه)خیلی مهمه و حتماً باید این بی میلی شما رفع بشه در غیر اینصورت در دراز مدت براتون مشکل ساز خواهد شد.
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 9 کاربر ديگر
  13. با وجود اینکه پاسخ هاب خوبی داده اند دوستان اما تنها راه حل به نظر بنده هم تحریک شما توسط شوهرتون هست و اینکه شما قبل از دخول آلت همسرتون و نقاط حساس ایشون رو تحریک نکنین. سعی کنین به لحاط روحی هر چه بیشتر با همسرتون نزدیک باشین و اگر مشکلی دارین که باعث استرس یا ناراحتیه شما هست بر طرف کنین تا تمرکزتون روی رابطه بیشتر و بهتر باشه
    موفق باشین

14. سلام
    میشه در مورد این آب سرد توضیح بدین یعنی موقعی که میخواهیم به نقطه انزال برسیم آلتمون رو تو آب سرد قرار بدیم ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. abolfazl133 نوشته است: سلام
    میشه در مورد این آب سرد توضیح بدین یعنی موقعی که میخواهیم به نقطه انزال برسیم آلتمون رو تو آب سرد قرار بدیم ؟

خیر منظور این است که برای بار دوم انزال و کنترل آن بعد انزال اولیه آلت رو با آب سرد تماس میدهند تا از به قول معروف گرمای بدن کاهش پیدا کند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید