شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خيلي بدم مياد ولي مجبورم مي كنه

1. سلام بالاخره نوبت من هم شد كه يك سئوال بكنم
    مي بخشيد نمي دونم چطوري بپرسم ولي من با نامزدم اين مشكل دارم اون همش از من مي خواد كه در رابطه نزديكي خوردن آلت را از من ميخواد ولي من واقعا نمي تونم بدم مياد بهش هم گفتم ولي مثلا اون روز ديگه بي خيال ميشه ولي هر بار در اين رابطه بهم ميگه بعضي موقعه ها هم ميگه رفتيم سر خونه زندگي اين ديگه خواهش نمي كنم حتما بايد اين كاروبكني خيلي دوست داره ولي من اصلا دوست ندارم شما بگيد چيكار كنم از توي اين سايت هم خيلي مطلب خوب بود كه براش ايميل كردم و فرستادم كه خوندش ولي هنوز قانع نشده
    لطفا كمكم كنيد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    در ابتدای امر همسرتان باید بدانند که رابطه ی جنسی یک رابطه ی دو طرفه است و برای داشتن سلامت و تضمین ادامه رضایت هر دو طرف در معاشقه لازم است

بهتر در این مورد به یک مشاور به همراه هم مراجعه کنید

شاد و سالم باشید

3. دوست عزیز
    در رابطه جنسی باید به نظر همدیگر احترام بگذارید
    ببینید رابطه جنسی دهانی مثل س از راه مقعد نیست که گفته بشه عوارض فلان و فلان داشته باشه و نباید صورت بگیره.به نظر میاد مشکل شما بیشتر جنبه روحی داشته باشه مثلا شما به این موضوع فکر می کنید که الت کثیف هست و این تصور برای شما چندش اوره شما می تونید از ایشون بخواید که قبلش دوش بگیره.
    به هر حال باید رابطتون جوری باشه که ایشون هم سرخورده نشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. دوست من

به نظر من هم بهتره که دید دو طرف عوض بشه.ولی چون یه خانوم روحیه حساس تری داره

ایشون باید مراعات شما رو بکنه.و اجازه بده که از هر لحاظ شما آمادگی لازم رو پیدا کنید.

این موضوع رو صمیمانه بهش بگید.و در خودتون هم ریشه عدم رضایت از این نوع رابطه رو جستجو

کنید.

شاد و خوشبخت باشی

5. دوست عزیز رابطه ی جنسی باکسی که دوستش داری ومیخواهی هرزمان وهرمکانی که دلت اززمونه تنگ شدبهش تکیه کنی ارزشش بیشترایناست که بخوای برای یه موضوعی( که درآینده نه چندان دور متوجه میشی رضایت شوهرت یعنی آرامش درزندگی وآرامش خودت)کوچیک سردرگم بشی خانمم یه کوچولو صبرکن بذارزمان همه چی روحل میکنه ولی الان که اینکارو دوست نداری توی یه جو صمیمی باهاش دوستانه حرف بزن بهش بگو که فعلاازاینکارلذتی نصیبت نمیشه وبهش بگو اگه دوستت داره باید صبورباشه تاسیستم بدنیت آمادگیشو پیداکنه وبهش اطمینان بده درآینده مشکلش حل میشه وتوی این فرصت باخودت کارکن ببین اگه چیکارکنه برات بهتره مثلا قبلش آلتش رو باصابون ویایه ماده خوشبو کننده بشوروخیلی سخت نگیردوست عزیزم / خوش باشید/

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. دوستان
    انسان وقتی بچه ای رو بدنیا میاره همه سختیهاش رو به جون میخره و شب تا صبح بیدار میمونه چون با یه لبخند اون تمام سختی ها از یادش میره.
    شما دوست عزیز میتونید از لذتی که همسرتون میبره احساس رضایت دو برابر داشته باشید
    البته این باعث نمیشه که ایشون هر بار این رو از شما بخواد.چون شما مشکل دارید در حد معقول
    به نظرم با صحبت بی پرده بین دو طرف می تونید این مشکل رو براحتی حل کنید چون به نظر من غیر از خودتون هیچ کس نمیتونه کمک کنه در این زمینه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید