شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دردسر در عقد

1. دوستان سلام

مشكلي كه براي من و خانومم  پيش اومده اينه كه ما 6 ماهه عقد كريدم . چند روز پيش به صورت كاملا ناخواسته پرده بكارت همسرم پاره شده چون بعد از عمل دخول چند قطره خون اومد –البته خانومم ميگه كه كامل پاره نشده (پرده اسيب ديده )  الان بايد چيكار كنم چون هم من و هم بيشتر خانومم وضع روحي  خوبي نداريم. مونديم بايد چيكار كنيم بايد خانواده ها اطلاع پيدا كنند . ايا  نياز به معاينه داره خواهشمندم راهنماييم كنيد واقعا نياز به راهنمايي داريم .بيشتر بايد  چيكار كنم كه خانونمم از حالت افسردگي در بياد. تا جايي پيش رفته كه حتي منو تحويل نمي گيره   چون توي خانواده هاي ما رسمه كه اين عمل حتما بايد بعد از عروسي اتفاق بيفته. خواهنشمندم مرا راهنمايي كنيد. قربون همتون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. afra1361 نوشته است: دوستان سلام

مشكلي كه براي من و خانومم  پيش اومده اينه كه ما 6 ماهه عقد كريدم . چند روز پيش به صورت كاملا ناخواسته پرده بكارت همسرم پاره شده چون بعد از عمل دخول چند قطره خون اومد –البته خانومم ميگه كه كامل پاره نشده (پرده اسيب ديده )  الان بايد چيكار كنم چون هم من و هم بيشتر خانومم وضع روحي  خوبي نداريم. مونديم بايد چيكار كنيم بايد خانواده ها اطلاع پيدا كنند . ايا  نياز به معاينه داره خواهشمندم راهنماييم كنيد واقعا نياز به راهنمايي داريم .بيشتر بايد  چيكار كنم كه خانونمم از حالت افسردگي در بياد. تا جايي پيش رفته كه حتي منو تحويل نمي گيره   چون توي خانواده هاي ما رسمه كه اين عمل حتما بايد بعد از عروسي اتفاق بيفته. خواهنشمندم مرا راهنمايي كنيد. قربون همتون

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز شما که تصمیم ازدواج دارید پس نباید مشکلی باشه
    فکر می کنم این یه موضوع خصوصی بین زن و مرد هستش ولی اگه فکر میکنید که در اینده زمان عروسی به مشکل برمی خورید بهتره که به خونواده هاتون بگید.
    به هر حال چون ازدواج کردید نگران نباشید کسی نمی تونه شما رو متهم کنه.

3. afra1361 نوشته است: دوستان سلام

سلام
    فدای سرت داداش من........گناه نکردی که ........به هم محرمید .... مال همید .......هیچ کسی نمیتونه بگه بالای چشمتون ابرو هست .... خوش باشید .... در ضمن قرار نیست کسی بفهمه که .... تا قبل از عروسی و بعد از عروسی و تا اخر عمر هیچکسی نباید بفهمه ..... فکر نمی کنم کسی باید بدونه بین شما چیه .....اینا مسائل خصوصیه ........ برو از زندگیت لذت ببر

خوشبخت بشید و موفق

4. سلام دوست عزیز
    ازاله پره بکارت باید روزی بین زوجین اتفاق بیفتد حالا چه زمانی و چه مکانی مساله ای است کاملا شخصی که هیچ ربطی به اطرافیان ندارد.
    معمولا خانومها بعد از ازاله پرده بکارت دچار افسردگی موقت و گذرا میشوند که با رفتار صحیح و منطقی آقایون رفع خواهد شد.
    آقایون باید بعد از این قضیه سعی کنند نزدیکی نکنند و بیشتر به مسائل روحی و عاطفی همسرشان اهمیت بدهند یک مسافرت ساده میتواند تاثیر بسزایی داشته باش.
    به عبارتی همون ماه عسل
    شاد و پیروز
    انشاالله خوشبخت باشید.
    زندگی را سخت نگیرید.

5. سلام دوست عزيز.
    خانم شما به ميل و اراده ى خودش اين كار و انجام داده و وادار به اينكار نشده.پس دليلى نداره كه شمارو تحويل نگيره.
    در ضمن شما هيچ كار خلاف شرعى نكردين و رسمآ زن و شوهريد و هيچ دليلى نداره كه نگران باشيد و از عكس العمل بقيه بترسيد و خجالت بكشيد.نگران ابرو هم نباشيد.كارى رو كه مى خواستين چند وقت ديگه انجام بدين رو دلتون خواسته زودتر انجامش دادين و اين هيچ مسئله ى عجيب و وحشتناكى نيست.اين موضوع بين شما دو نفره و هيچ ربطى به اطرافيانتون نداره و كاملآ خصوصيه.يعنى مراسم عروسى و تشريفات به عقد رسمى ارجحيت داره و بعد از يه مهمونى شما به هم محرم ميشين؟؟!!
    اين تفكرات ابتدايى رو بذاريد كنار و راحت تر با زندگيتون برخورد كنيد.كاريه كه شده ،شما بايد با هم كنار بياين و راه ديگه اى هم نيست.
    اين شما دونفر هستيد كه مى خواين يك عمر با هم زندگى كنيد نه خانواده ها و تفكراتشون.خوشبخت باشين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام.
    من با نظر saghar15 جان موافقم. شما کار بد یا اشتباهی نکردین که اینقدر ناراحتین و همسرتون شما رو تحویل نمیگیره. بالاخره یه روزی این اتفاق خوشایند باید رخ میداد.
    به کسی هم ربطی نداره و مسئله کاملا خصوصیه.
    اگرم خیلی نگران خانواده هاتون هستین تا خود شما چیزی راجع به قضیه نگید کسی چیزی نمی فهمه.
    یه کم هوای همسرتون هم بیشتر داشته باشین.
    به امید سلامت و خوشبختی...

7. دوست عزیز نگرانی خودت وهمسرت کاملامحترمه ولی به نظربنده فکرنمیکنم اتفاق خیلی سختی باشه استرس روازخودت دورکن وسعی کن باهمسرت مدارا کنی واسترس خودت رو به اون منتقل نکن با صبر وگذرزمان روابطتون به حالت اول برمیگرده واگه کمی باهمسرت همدلی ونوازش بیشتر وزمان بیشتری بدی میتونی ازیه اتفاق به ظاهربدیه آینده وارگاسم شیرین برسین پایدارباشین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید