شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل در پريود شدن

1. سلام. من پارسال يكبار سقط داشتم (عدم رشد جنين)و امسال هم يكبار(دليل نامشخص). هردو دفعه هم به طور طبيعي سقط شدن. دفعه اول بعد از 40 روز پريود شدم اما حالا دو ماه از سقطم ميگذره ولي پريود نشدم باردار هم نيستم. ضمنا بنا به توصيه دكترم (آل ياسين) قرص متفورمين ميخورم اما هنوزم پريود نشدم. من قبلا مدركسي + استروژن ميخوردم و بطور منظم پريود ميشدم. به نظرتون مدركسي رو شروع كنم و متفورمينو قطع كنم ؟ يا بازم منتظر بمونم ببينم پريود ميشم يا نه ؟ لطفا كمك و راهنمايي كنيد خيلي اعصابم بهم ريخته

2. mariajoon نوشته است: سلام. من پارسال يكبار سقط داشتم (عدم رشد جنين)و امسال هم يكبار(دليل نامشخص). هردو دفعه هم به طور طبيعي سقط شدن. دفعه اول بعد از 40 روز پريود شدم اما حالا دو ماه از سقطم ميگذره ولي پريود نشدم باردار هم نيستم. ضمنا بنا به توصيه دكترم (آل ياسين) قرص متفورمين ميخورم اما هنوزم پريود نشدم. من قبلا مدركسي + استروژن ميخوردم و بطور منظم پريود ميشدم. به نظرتون مدركسي رو شروع كنم و متفورمينو قطع كنم ؟ يا بازم منتظر بمونم ببينم پريود ميشم يا نه ؟ لطفا كمك و راهنمايي كنيد خيلي اعصابم بهم ريخته

سلام.طبق تجويز پزشك عمل كنين تا ديگه مشكلي واستون پيش نياد.قرص متفورمين در تخمك گذاري و بارداري تاثير زيادي داره.مگه شما همينو نميخواين؟ پس طبق دستور پزشك عمل كنين.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. نگرانی رو از خودت دور کن و استرس نداشته باش
    نگرانی تاثیر وحشتناکی روی تغییرات هورمونی شما داره،اگر به مهارت دکترتون ایمان دارید تحت نظر ش دوره درمان رو کامل طی کنید
    امیدوارم هرچه زودتر یه نی نی  خوشگل خدا از دریای رحمتش بهت هدیه بده عزیزم
    موفق باشی

4. سر خود از تغییر قرص ها خودداری فرمایید.
    از استرس و نگرانی خود بکاهید.
    تغییر دادن قرص باعث تغییر در فرایند هورمونی میشه و این مشکلاتتون رو افزایش میده.
    به نظر من بعد از اتمام این دوره از قرص هاتون هم یه مدت به بدنتون استراحت بدین تا قوای کافی را برای به وجود آمدن جنین کسب کنه .
    به خدا توکل کنید.

5. با سلام
    دوست گرامی، ضمن تایید و تشکر از اظهارات بی نقص دوستان ، فقط پیشنهاد میکنم اگر نگرانی بی اندازه ای دارید بهترین کار  مراجعه به دکتر مربوطه و مشاوره مجدد با ایشان میباشد،ضمناً به هیچ وجه در استفاده و یا عدم استفاده از داروی تجویزی ، بدون مجوز پزشک ، اقدام نفرمائید.
    انشالله در آینده ای نه چندان دور  باروری حاصل خواهد شد.
    موفق باشید.

6. دوست عزیز
    بعد از سقط اختلال در پریود امری طبیعیه  پس طبق دستور پزشکتان رفتار کنید
    چون در این زمان شما کمی حساس تر شده اید ایمان و توکلتان را قوی کنید و به پزشکتان اعتماد کنید
    قرص های متفورمین یکی از بهترین قرص ها در درمان تنبلی تخمدان هستند اما تجویز انها را فقط به عهده ی پزشک معالجتون بگذارید

شاد و سالم باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. دوست گرامی سر خود دارو مصرف نکنید بهتر است زیر نظز پزشگپک باشید ضمنا خانمهای که اختلال
    همومونی دارند معمئپولا از این مشکلا ت زیاد براشان پیش می یاد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. دوست خوبم استرس رو مهارکنیدوازورزش شناوپیاده روی برای سلامت جسمی وروحیتون کمک بگیرین وبدون مشورت باپزشکتان به هیچوجه داروهایتان را عوض نکنیدایمان داشته باشین درآینده ی نه چندان دورلذت مادرشدن راخواهی چشید پایدارباشید/

9. سلام
    کسی که دوران پریود منظمی داره و بعد از ازدواج شدیدا این تنظیم به هم بریزه(آزمایشات هورمونی خوب ) چه علتی ممکنه داشته باشه؟و برای بارداری چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟

10. اختلال در پريود يه قضيه ى هورمونى هست و دليل مهم تر از اين فكر نميكنم داشته باشه.
    (اينم بگم كه خانمهايى كه سيكلشون يك ماه 28 روز - يك ماه 30 روز - يك ماه 35 روز عقب ميفته قاعدگيشون نامظم نيست.تاخير حداقل بايد به ده روز برسه)
    بعد از ازدواج تغييراتى به وجود مياد تو بدن كه يه تاثيراتى رو هورمونها ميذاره اما اختلال محسوب نميشه و بيمارى نيست كه تو ازمايش معلوم بشه و به نظرم طبيعيه.
    در مورد بار دارى هم وقتى نگرانى شما بابت نظم پريود هست و ميگيد ازمايش انجام شده و لحاظ هورمونى مشكلى وجود نداره باردارى از اين نظر چه مشكلى ميتونه داشته باشه؟؟
    البته بهتره كه  بررسى بشه و مشخص بشه كه دليل اصلى چيه.

11. ازت ممنونم ساغر جون
    نمیدونم چرا بارداری صورت نمیگیره؟هیچ مشکلی هم نیست ولی...

12. خواهش ميكنم عزيزم.
    خوب شايد مشكل از همسرت باشه.دكتر رفتيد براى باردارى؟هر دو سالميد؟

13. اره عزیزم هر دو سالمیم خدارو شکر
    البته آخرین دکتر به من پیشنهاد عکس رنگی داده که از ترس اقدام نکردم
    ممنونم

14. خدارو شكر.اگه نيازى هست تحمل كنيد دردشو.البته تو يه سايت خوندم كه درد نداره اونقدر كه ميگن(اينو يه خانمى گفته بود كه انجامش داده بود)
    اميدوارم زودتر مامان بشيد.
    موفق باشيد.

15. maryen

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 30 آذر سقط داشتم و بعد از اون ديگه پريود نشدم بنظر شما علت ممكن است چه باشد؟
    (رابطه هم نداشتم كه دوباره باردار شوم)...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید