.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 2603 بازديد •  
توده درسینه واختلال درپریود

نویسنده پیام
roshana

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 29 آذر 1388 - 07:35    عنوان:  توده درسینه واختلال درپریود آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام <xml><o></o>
من ماه پیش بعداز7روزکه پاک شده بودم پریود شدم (رابطه مشکوک نداشتم )با پزشکم مشورت کردم ایشون یک امپول دادن وال دی وبرای ماه بعد هم از14پریود پروجسترون –اما با اینکه ال دی می خوردم ازروز16دوباره لکه بینی داشتم تاپریود شدم و2روز دیرترپاک شدم الان هم پروجسترون و 3روزه(2تاشب )که شروع کردم حالا می خواستم از حضورتون بپرسم : ایا این قرص باعث پر مویی میشه؟اگه میشه چه جایگزینی هست؟دیگه اینکه همون ماه بعداز1هفته ازپریود زودرس با دردسینه چپ  سونوومامو دادم که نتیجه ان (کلسیفیکاسیون کورس در فوقانی خارجی برست چپ که اطراف ان دانسیته هیپواکو مشاهده شد.)این خلاصه نتایج است.ایا این میتونه بد خیم شه؟ایا قرص پروجسترون برای توده ضرر نداره؟اگه ممکنه راهنماییم کنید باید چیکار کنم برای بهبودیم؟ویتامین ای تجویز کردن کافیه؟<o></o>

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 29 آذر 1388 - 07:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 1 دی 1388 - 01:13    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
دوست گرامی ، بهتره با مراجعه به همون متخصصی که قبلاً پیشش ویزیت شدید ،تشخیص و درمان بشید ، چون مورد شما ،کاریست تخصصی که باید حتماً با معاینه از نزدیک ، به رفع اون مبادرت بشه.
موفق و شاد باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1822 روز قبل (1 دی 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد ایا لکه بینی در زمان تخمک گذاری باعث نازایی میشود؟ 19 1981 2474 پنج‌شنبه 14 شهریور 1392 - 16:54
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سندروم پريود دردناک‍! 12 barankhanoom 6059 یکشنبه 8 شهریور 1388 - 10:32
nooosh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مشاهده لک های خون در زنان 16 parsa 40568 دوشنبه 22 تیر 1388 - 22:43
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لکه های قهوه ای در پریود 7 sara_amiri 12435 جمعه 11 اردیبهشت 1388 - 18:25
momena مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خون تقریبا قهوه ای ونسبتا لخته؟ 1 rojeh 12017 شنبه 10 فروردین 1387 - 04:06
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید