.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 6422 بازديد •  
اسپری خوشبو کننده

نویسنده پیام
sedayeashena

کاربر عالي
کاربر عالي

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 15 آذر 1388 - 03:47    عنوان:  اسپری خوشبو کننده آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام

من میخواستم بدونم که اسپری که برای خوشبو کردن الت تناسلی استفاده میشه همان اسپری هستش که برای بقیه بدن استفاده میشه یا نه و اگه میشه چند نمونه از این اسپری ها را معرفی کنید  ممنون

امضا     خدایـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــا کدامین پل در آسمانت شکست که هیچ کس به خانه آرزوهایش نمی‌رسد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hamed-infinit, mandy

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 15 آذر 1388 - 03:47    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 16 آذر 1388 - 16:41    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
دوست گرامی، بنده در مورد اینگونه اسپری ها چیز زیادی نمیدانم ولی به تجربه  اینرا میدانم بدلیل حساسیت موضع ، بهتر است  از اینگونه مواد شیمیایی  استفاده نشود!! حال چه معتبر و چه نامعتبر!!؟
موفق باشید

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sedayeashena, hamed-infinit, mandy
romina11

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 17 آذر 1388 - 01:41    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام
به نظر من هم از مواد شيميايي استفاده نشه بهتره چون مضرات زيادي ممكنه داشته باشه ولي يه راه حل شايد برا شما مناسب باشه اونم استفاده از ژلهاي شستشو مثلا مثل پيور( pure) كه هم برا شستشو هم بورو از بين ميبره يا كم ميكنه

امضاکاش درکتاب زندگی سطری باشیم به یاد ماندنی… نه حاشیه ای از یاد رفتنی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hamed-infinit, sedayeashena, SASANoo, mandy
hamed-infinit
معلق شده

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 17 آذر 1388 - 05:56    عنوان: icon_sad یک روش جالب آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
sedayeashena نوشته است: با سلام

من میخواستم بدونم که اسپری که برای خوشبو کردن الت تناسلی استفاده میشه همان اسپری هستش که برای بقیه بدن استفاده میشه یا نه و اگه میشه چند نمونه از این اسپری ها را معرفی کنید  ممنون

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

من به شخصه هیچ گونه تجربه و اطلاعاتی از این گونه اسپری ها ندارم، اما چون دیدم که سوال شما بدون پاسخ مانده... من هم نظرم را به شما پیشنهاد میکنم.
این گونه که مشاهده کردید کسی تاکنون از این اسپری ها استفاده نکرده، اما به نظر من هر محصول برای کاری ساخته می شود، نمی توان از اسپری خوشبو کننده لباس، برای خوشبو کردن نقاط حساس بدن استفاده کرد. من نیز در گشت و گزارم در سایت ها به چندین مورد از این محصولات برخورده ام که خوشبختانه توضیحات مناسبی را داشته.
من به شما پیشنها میکنم برای شناسایی این محصولات، به سایت معروف گوگل یا فروشگاهها و داروخانه های معتبر سری بزنید و اطلاعاتی در این باره کسب کنید.
در ضمن خود این سایت نیز فروشگاهی برای عرضه ی این مسولات دارد که مشاهده ی آن ضرری ندارد.

موفق و پیروز باشید.

امضا...The world is infinite

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sedayeashena, mandy
maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: سه‌شنبه 17 آذر 1388 - 06:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام دوست عزیز
به نظر من استفاده از این نوع مواد نه تنها مفید نمیباشد بلکه مضر هم میتواند باشد.
بهترین را خوشبو نگه داشتم آلت تناسلی همان روش های نظافت شخصی است.
* شستشوی آلت تناسلی به صورت روزانه
* تراشیدن موهای زائد
* تعویض مرتب لباس های زیر و استفاده از لباسهای زیر نخی جهت جذب بهتر تعریق بدن و جلوگیری از عفونت های احتمالی که خودش یکی از عامل های بوی دستگاه تناسلی میباشد.

موفق باشید

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : Clooney, sedayeashena, smae, nnnr, mandy, ROHAM, doktor, somaieh_m, neenee

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 17 آذر 1388 - 06:03    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 17 آذر 1388 - 08:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
اینم به گفته دوست خوبم maepc اضافه کنم بهترین راه برای تمیز نگهداشتن و خوشبو بودن استفاده از پدهای بهداشتی هست که در داروخانه موجود میباشد

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : msety, sedayeashena, nnnr, ROHAM, doktor, saghar15, somaieh_m, naeh
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1810 روز قبل (17 آذر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد زگیل در ناحیه تناسلی 53 ehsanne 38704 یکشنبه 12 مهر 1388 - 20:09
parrydaryaee مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای منظم کردن عادت لطمه به میل جنسی میزنه ؟ 3 M3hrtash 5252 چهار‌شنبه 8 مهر 1388 - 15:02
mamany مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راهنمایی برای نزدیکی 6 faeghah1 27069 پنج‌شنبه 21 خرداد 1388 - 19:06
gikgik مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راه حلی برای خوراندن شربت و قرص به بچه 2 shiva1358 1877 دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 - 23:27
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ماده ای برای طولانی کردن انزال، نه بی حسی آلت 4 aminemi 42823 شنبه 22 فروردین 1388 - 01:02
peymanjooon مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید