شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1   

درد زير شكم هنگام دخول در رابطه جنسی

1. سلام و خسته نباشيد
    مدتيه كه همسرم در نزديكي با دخول در پايين شكم ، زير ناف دردي حس مي كنه و بعد از ارضا هم دچار كمر درد ميشه.
    ميخواستم بدونم علتش چيه ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. آيا هنگامي نزديكي به شكم يا كمر ايشون فشار مياريد؟(منظورم نحوه نزديكيتونه)

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    منم با نظر دوستمون موافقم ، ولي اگر مشكل اين نبود به متخصص زنان مراجعه تا با سونوگرافي علت مشخص بشه .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام

پوزيشن رو تغيير بديد و چند صباحي تمام الت رو داخل نكنيد اجازه بديد همسرتون روي شما قرار بگيرند .

ممكنه در زمان ارضا عضلات بدن بگيرند ولي كمردرد بعلت ارضا كمتر ديده شده و بيشتر به نوع رابطه و پوزيشن بستگي داره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. بهتر به متخصص مربوطه مراجعه كنيد - دليلي مثل عفونت هم ميتونه باعث اين دردها باشه....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. gilasoo

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شمابايدطريقه نزديكي را تغيير دهيد ولي اگرهمسرتون بازم خوب نشد احتمال عفونت هم هست كه بهتره به متخصص مراجعه شود

7. سلام دوست عزیز
    درد زیر شکم میتواند علل مختلفی داشته باشد.یکی از علل های رایج آن میتواند ناشی از ترس و اسپاسم غیرعادی عضلات باشد.
    یکی دیگر از دلایل درد هنگام نزدیکی میتواند كيست تخمداني - عفونت دستگاه تناسلي باشد که تشخیص آن توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.در ضمن درد هنگام دخول و خروج آلت تناسلی امری است طبیعی که بستگی به میزان تحریک و ترشحات واژن دارد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  8. سلام
    از همه ي شما دوستان متشكرم بابت راهنماييهاتون و ببخشيد كه من نتونستم ديروز جواب بدم به دليل اينكه امتياز كافي نداشتم و كاربر جديد بودم و در سوال بعضي دوستان بگم كه درد به خاطر فشار آوردن در هنگام نزديكي نيست پيش متخصص هم رفتيم و داروها هم مصرف شد ولي زياد اثر نداشت

9. سلام به همه
    من هم علاوه بر مشگلات بالا خارش بسيار شديد دارم و حتي از كلوتريمازول ، آزيترودول ، مترونيدازول هم به دستور پزشك استفاده كردم اما اين خارش شديد اصلا خوب نشده   
    حتي از ژل شستشو پيور هم استفاده ميكنم اما فرقي نمي كنه كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟

10. خارش شديد نشانه عفونت قارچي هست بايد داروهاتون را كامل و تحت نظر پزشك مصرف كنيد زياد نگران نباشيد اين عفونت ها اگر به طور كامل درمان نشوند بعد از مدتي باز عود مي كنن پس شايد يك دوره درمان براشون كافي نباشه...در كنار همه اين مسايل خوردن ماست به دليل اسيدهايي كه توش هست(با توجه به محيط اسيدي لازم براي رحم و وا‍ژن ) ميتونه به درمان شما كمك بكنه حتما امتحانش كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  11. می خواستم بدونم که نتایج ازمایش های من میتونه نشان دهندمه کیست تخمدان باشه.
    DHEA 4507
    FREE testesteron 2.9

12. با سلام دوست عزیزم
    اگر عادت ماهیانه منظمی نداشته باشین شاید اما اگر ع منظم بود به احتمال فراوان دچار عفونت رحم شدین که عادیه ولی اگه میتونین تا 10 روز از آمیزش خودداری کنین.

13. rexi نوشته است: سلام به همه
    من هم علاوه بر مشگلات بالا خارش بسيار شديد دارم و حتي از كلوتريمازول ، آزيترودول ، مترونيدازول هم به دستور پزشك استفاده كردم اما اين خارش شديد اصلا خوب نشده   
    حتي از ژل شستشو پيور هم استفاده ميكنم اما فرقي نمي كنه كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟

دوست عزیز شما به احتمال زیاد عفونت قارچی دارید که این عفونت کاهآ با استفاده یک دوره از داروهای فوق درمان پذیر نیست  پس در درمان خود شکیبا باشید ؛ عفونتها از طریق شریک جنسی نیز انتقال مییابند پس بهتر است همسرتان نیز در درمان شما شریک باشند
    شما میتوانید از محلول سرکه و اب برای شستشوی خود استفاده کنید
    لباس های زیر نخی وگشاد استفاده کنید
    در رابطه ی جنسی از پوشش استفاده کنید

شاد وسالم باشید

14. senorita

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آیا در هنگام نزدیکی احساس شدید ادرار طبیعیه؟

15. senorita نوشته است: سلام
    آیا در هنگام نزدیکی احساس شدید ادرار طبیعیه؟

این مورد طبیعی هستش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 7
رفتن به صفحه : 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید