.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 86524 بازديد •  
برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی

نویسنده پیام
amirgoodboy

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 3 اسفند 1385 - 05:36    عنوان:  برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
باسلام و قدردانی بسیار بابت راه اندازی این سایت مفید

آقای دکتر برای برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی مرد چه باید کرد در ضمن رنگ پوست بدن

من با آلت تناسلیم  تفاوت دارد .              ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mahbob11, elina22, mahbod_W13

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 3 اسفند 1385 - 05:36    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

d00st20

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 3 اسفند 1385 - 05:50    عنوان:  راهنمایی مختصر برای رفع تیرگی پو آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
اقای دکتر صادقی واقعا سایت مفیدی دارید و من بسیار از شما تشکر می کنم اگر به سوالات مطرح شده سریعتر جواب بدهید .
اقای دکتر از وقتی که به بلوغ رسیدم اطراف آلت تناسلی من سیاه شده است و خواستار هستم که برای رفع این مشکل راه حل خوبی به من ارائه بدهید .
راستی آقای دکتر من در هفته 1 تا 2 بار خود ارضایی می کنم و می خواستم ببینم که اثرات ان چیست و چطور می توانم آن را ترک کنم .
من هنوز مجرد هستن و 19 سال دارم و تا حالا 2 بار رابطه جنسی به دوستان دخترم کرده ام می خواستم ببینم آیا در این سن رابطه جنسی برای من ضرری دارد یا نه
بسیار سپاس گذارم آقای دکتر . لطفا جواب به پیامهای خصوصی من ارسال شود .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Mr_raz1
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 5 اسفند 1385 - 03:56    عنوان:  Re: برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناس آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
amirgoodboy نوشته است: باسلام و قدردانی بسیار بابت راه اندازی این سایت مفید

آقای دکتر برای برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی مرد چه باید کرد در ضمن رنگ پوست بدن

من با آلت تناسلیم  تفاوت دارد .              ممنونم

سلام،
این تفاوت رنگ معمولا پس از بلوغ و ایجاد تغییرات هورمونی به وجود می آید و مشکلی نیست.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : dokhtaresharghi, 25272527
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 5 اسفند 1385 - 04:02    عنوان:  Re: راهنمایی مختصر برای رفع تیرگی آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
d00st20 نوشته است: اقای دکتر صادقی واقعا سایت مفیدی دارید و من بسیار از شما تشکر می کنم اگر به سوالات مطرح شده سریعتر جواب بدهید .
اقای دکتر از وقتی که به بلوغ رسیدم اطراف آلت تناسلی من سیاه شده است و خواستار هستم که برای رفع این مشکل راه حل خوبی به من ارائه بدهید .
راستی آقای دکتر من در هفته 1 تا 2 بار خود ارضایی می کنم و می خواستم ببینم که اثرات ان چیست و چطور می توانم آن را ترک کنم .
من هنوز مجرد هستن و 19 سال دارم و تا حالا 2 بار رابطه جنسی به دوستان دخترم کرده ام می خواستم ببینم آیا در این سن رابطه جنسی برای من ضرری دارد یا نه

سلام،
در مورد تغییر رنگ همانطور که در بالا ذکر شد مشکلی نیست.
در مورد خودارضایی نیر بارها صحبت شده ... لطفا در همین سایت جستجو کنید.
داشتن رابطه جنسی بعد از بلوغ از لحاظ پزشکی مشکلی ندارد، بهداشت جنسی و استفاده از وسایل جلوگیری برای عدم ابتلا به بیماریهای منتقله جنسی را نیز باید مدنظر داشت.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : dokhtaresharghi
amirgoodboy

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 6 اسفند 1385 - 09:15    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ROHAM نوشته است:
d00st20 نوشته است: اقای دکتر صادقی واقعا سایت مفیدی دارید و من بسیار از شما تشکر می کنم اگر به سوالات مطرح شده سریعتر جواب بدهید .

سلام،
داشتن رابطه جنسی بعد از بلوغ از لحاظ پزشکی مشکلی ندارد، بهداشت جنسی و استفاده از وسایل جلوگیری برای عدم ابتلا به بیماریهای منتقله جنسی را نیز باید مدنظر داشت.
آقای دکتر ممنون از پاسخگویی شما و من می خواستم بدونم که برای از بین بردن تیرگی

و یا سیاهی پوست آلت تناسلی مرد  پماد و یا راهی برطرف کردن آن  وجود داره .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 6 اسفند 1385 - 09:15    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: چهار‌شنبه 9 اسفند 1385 - 07:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
amirgoodboy نوشته است:
ROHAM نوشته است:

سلام،
آقای دکتر ممنون از پاسخگویی شما و من می خواستم بدونم که برای از بین بردن تیرگی

و یا سیاهی پوست آلت تناسلی مرد  پماد و یا راهی برطرف کردن آن  وجود داره .

همانطور که در بالا هم ذکر شد، این مساله مشکل پزشکی نیست. اگر از لحاظ دیگری برای شمت مشکل به وجود آورده می توانید با یک متخصص پوست مشورت نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
YUKABED

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 1 تیر 1388 - 11:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
ضمن فرمایشات جناب دکتر ؛
اصولا رنگ پوست آلت با بدن فرق میکند و تیره تر هست ولی بر فرض ،تیغ زدن باعث تیرگی بیشتر میشه ! شما برای از بین بردن موهای آن قسمت اگر ازکرم موبرهایی که باعث سفیدی پوست میشون مصرف کنید خیلی بهتر است و از بیشتر شدن تیرگی میکاهد .
و همچنین کشیدن کیسه در حمام هم تاثیر دارد .

110

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : yas67, msety, zaree61, vakil2010, hastee509, dokhtaresharghi, radali, aaminee, hossein6071, 25272527, elina22, alma_m, missatefe, Mr_geo22, mohsenab
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1982 روز قبل (1 تیر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: آمیزش دردناک 32 aida 130317 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 15:05
hamidsenat مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مضرات قارچ برای بدن 7 ozza 13171 سه‌شنبه 14 مهر 1388 - 15:57
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد از بین بردن درد در شب زفاف (شب اول عروسی) 9 najva_2 37127 شنبه 4 مهر 1388 - 15:58
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چند روز دیگه باید پریود بشم؟ (فوری) 1 rashyatruth 9033 یکشنبه 28 تیر 1388 - 09:13
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه ورزشی(سنگین)است.برای زنان؟ 0 violet_1 6641 سه‌شنبه 16 مرداد 1386 - 09:18
violet_1 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید