.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » احتمال بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 13835 بازديد •  
عقب افتادن پريودي با قاعدگی منظم

نویسنده پیام
yasijon

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 17:15    عنوان:  عقب افتادن پريودي با قاعدگی منظم آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
كاربر جديد هستم من و همسرم در دوران عقد مي باشيم ،تا كنون پريوديم منظم بوده و سر 23 روز پريود مي شدم ولي الان 4 روزه كه عقب افتاده ، تا كنون به علت ترسي كه من داشتم دخول انجام نشده اما حدود 12 روز پيش به اصرار همسرم تصميم به نزديكي گرفتيم البته از كاندم استفاده كرديم و بايد بگم دخول كامل انجام نشد ( به علت استرس شديد و سفت كردن عضلاتم ) و ضمنا مني خارج شد و در داخل واژن نبود چون همسرم الت خود را قبل از خروج مني خارج كرد . حال چند درصد احتمال بارداري وجود دارد ؟ استرس خيلي شديدي دارم چون هنوز در دوران عقد هستيم و نميخواهم باردار شوم. چند درصد احتمال دارد در اثر استرس باشد ؟ ( همسرم از من دور است و در شهر ديگري مشغول به كار است و اينكه هفته گذشته هفته پر استرسي در محيط كارم داشتم ) خواهشمندم هر چه زودتر جواب مرا بدهيد چون واقعا در استرس هستم و خواب و خوراك ندارم

با تشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 17:15    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sarajoonjooni

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 17:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
دوست عزيز اولا كه رابطه شما از طريق كاندوم و محافظت شده بوده پس نگراني نداره ضمن اينكه مني هم داخل واژن ريخته نشده پس احتمال بارداري صفره .
عقب افتادن پريودتون به دليل استرسه .دليلي براي استرس وجود نداره ! نگران نباشيد .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : neda1085, aliyan, ROHAM
neda1085
اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 21:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام
می خواستم بپرسم اگه بعد از نزدیکی پریود عقب بی افته و بعد از چند روز مدام لکه لکه های خون دیده بشه و از درد پریودی هم خبری نباشه. و لکه های خون کم و حداکثر روزی یک بار باشه. احتمال بارداری هست؟
و سوال دوم اینکه قرص مترونیدازول در پریودی تاثیر داره؟

امضامن میتوانم، می شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarara, sogand1085, sarairani, baharkhanum, neda_ra2003
eli66

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 22:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
من از 1ماه پيش مصرف ياسمين راشروع كردم از روز 15 دوره ،ترشحات قهوه اي رنگ گاهي همراه با خون داشتم بعد از اتمام بسته اول باز هم این لکها ادامه دارد.ميخواستم بدانم اين قرص با بدن من سازگاري نداشته وبايد آن را قطع كنم ويا مي توانم به مصرف آن ادامه دهم و جلوگيري نداشته باشم.مرسي

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
msety

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 00:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
eli66 نوشته است: من از 1ماه پيش مصرف ياسمين راشروع كردم از روز 15 دوره ،ترشحات قهوه اي رنگ گاهي همراه با خون داشتم بعد از اتمام بسته اول باز هم این لکها ادامه دارد.ميخواستم بدانم اين قرص با بدن من سازگاري نداشته وبايد آن را قطع كنم ويا مي توانم به مصرف آن ادامه دهم و جلوگيري نداشته باشم.مرسي

دوست عزيز لكه بيني همزمان با مصرف قرص تا  2 الي 3 ماه مشكلي نداره، شما مصرف روتا 3 ماه ادامه بده ، اگه لكه بيني ادامه پيدا كرد به پزشك مراجعه كن.

امضاخدايا كمكم كن كه هر آنچه مي شكنم، دل نباشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarajoonjooni, ROHAM, maryamm_2

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 00:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

marjan_2009

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 07:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
[quote="neda1085"]سلام
می خواستم بپرسم اگه بعد از نزدیکی پریود عقب بی افته و بعد از چند روز مدام لکه لکه های خون دیده بشه و از درد پریودی هم خبری نباشه. و لکه های خون کم و حداکثر روزی یک بار باشه. احتمال بارداری هست؟
و سوال دوم اینکه قرص مترونیدازول در پریودی تاثیر داره

با سلام.

دوست عزيز لكه بيني مي تونه دليل بر شروع پريود باشه و هم علامتي از لانه گزيني. اگه نزديكي كامل بوده و از روش هاي جلوگيري از بارداري استفاده نكرديد  لكه بيني مي تونه ناشي از لانه گزيني باشه.بهترين راه دادن آزمايش خون يا استفاده از بي بي چك هست.

تا اونجايي كه من ميدونم مترونيدازول تاثيري در پريود نداره.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shima110
اخطارها : 1 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 16:59    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
لکه بینی میتواند از علائم بارداری باشد بهتر است یک تست انجام دهید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
pofak_n

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 28 آبان 1388 - 00:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام من کاربر جدید هستم 1 سوالی دارم ایا در نزدیکی با وجود پرده بکارت فقط آن مایعی که قبل از منی می آید می تونه حاملگی به وجود بیاره ؟
اگه جواب مثبت است برای جلوگیری از بارداری با وجود پرده بکارت چکار کنیم که پرده بکارت آسیبی نبیند (چه نوع قرصی مصرف کنیم )
و 1 سوال دیگه چه مدت بعد از نزدیکی می شه تست بارداری داد ( 1 روز بعد از نزدیکی می شه تست گرفت و از حاملگی مطلع شد .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: پنج‌شنبه 28 آبان 1388 - 19:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
pofak_n نوشته است: سلام من کاربر جدید هستم 1 سوالی دارم ایا در نزدیکی با وجود پرده بکارت فقط آن مایعی که قبل از منی می آید می تونه حاملگی به وجود بیاره ؟
اگه جواب مثبت است برای جلوگیری از بارداری با وجود پرده بکارت چکار کنیم که پرده بکارت آسیبی نبیند (چه نوع قرصی مصرف کنیم )
و 1 سوال دیگه چه مدت بعد از نزدیکی می شه تست بارداری داد ( 1 روز بعد از نزدیکی می شه تست گرفت و از حاملگی مطلع شد .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام،
بله، بله احتمالش هست، چون مایعی که قبل از انزال وجود دارد ممکن است دارای اسپرم باشد.
برای جلوگیری از بارداری بعد از نزدیکی مشکوک می بایست از روش اورژانسی مصرف قرص استفاده نمایید. برای آشنایی با این روش اینجا کلیک کنید.
روشهای مختلفی با حساسیتهای متفاوت وجود دارد ولی روش معمول برای حصول بهترین و قطعی ترین نتیجه، 10 روز پس از زمانی است که قرار بوده خونریزی رخ بدهد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarajoonjooni, shima110

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 28 آبان 1388 - 19:01    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1833 روز قبل (28 آبان 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 158270 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 14:36
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: احتمال بارداری .. 842 sadr 426048 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 02:09
ehsas مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پریود نامنظم و احتمال بارداری 19 nassim_100 44721 دوشنبه 4 آبان 1388 - 00:22
Eliiiii مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با اسپرم خشک شده 15 sani_1365 63604 یکشنبه 12 مهر 1388 - 00:10
sarajoonjooni مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی و مصرف قرص 1 simintanha 10004 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 21:24
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید