.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » پوست و مو

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
13 پاسخ • 13460 بازديد •  
مشکل بعد از اپيلاسيون (جوش و لک)

نویسنده پیام
kimiaa
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 25 آبان 1388 - 16:58    عنوان:  مشکل بعد از اپيلاسيون (جوش و لک) آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام آقاي دکتر

من موهاي پاهام رو با معمولا شيو يا اپي ميکنم
هميشه بعد از چند روز پاهام جوش ميزنه
بعد از مدتي هم جاي جوش تبديل به لک تيره ميشه ، اين مشکل رو توي جاهاي ديگه بدنم بعد از شيو ندارم
چکار کنم پاهام جوش نزنه و چطور ميشه جاي لکها رو برطرفکرد.
کرم خاصي براي رفع لکهاي حاصل از جوش هستش؟ که اثر خوب وماندگاري داشته باشه؟ لطفا معرفي کنيد

چطور ميشه از بروز جوش روي باسن جلوگيري کرد؟

امضادست خطي که تو را عاشق کرد ، شوخي کاغذي ماست، بخند ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rami_rele

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 25 آبان 1388 - 16:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

nnnr
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 25 آبان 1388 - 18:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام،
اگه از اپيليدي استفاده مي كنيد، بايد بگم كه به وجود اومدن لك يكي از عوارض اونه كه البته روي بعضي از پوستها ايجاد ميشه.
بهتره ديگه از اپيليدي استفاده نكنيد و براي از بين بردن موهاتون يه روش ديگه رو امتحان كنيد.
فكر نمي كنم غير از ميكرودرم راهي براي از بين بردن اين لكها وجود داشته باشه.
منم از اپيليدي استفاده مي كردم و وقتي ديدم رو ساق پاهام چند تا لك تيره به وجود اومده، ديگه ازش استفاده نكردم.
براي از بين بردن لكها هم هنوز دقيقا نمي دونم چكار ميشه كرد. ولي تا جايي كه پرس و جو كردم، فكر نمي كنم كرم يا پمادي براي از بين بردنشون باشه.
موفق باشيد.

امضاساکنان دریا صدای موج را نمی شنوند.
و چه تلخ است قصه ی عادت...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shima110, kimiaa, rami_rele, Nikou
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 25 آبان 1388 - 20:49    عنوان:  Re: مشکل بعد از اپيلاسيون آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
kimiaa نوشته است: سلام آقاي دکتر

من موهاي پاهام رو با معمولا شيو يا اپي ميکنم
هميشه بعد از چند روز پاهام جوش ميزنه
بعد از مدتي هم جاي جوش تبديل به لک تيره ميشه ، اين مشکل رو توي جاهاي ديگه بدنم بعد از شيو ندارم
چکار کنم پاهام جوش نزنه و چطور ميشه جاي لکها رو برطرفکرد.
کرم خاصي براي رفع لکهاي حاصل از جوش هستش؟ که اثر خوب وماندگاري داشته باشه؟ لطفا معرفي کنيد

چطور ميشه از بروز جوش روي باسن جلوگيري کرد؟

با سلام
دوست عزیز این لکه ها که عوارض اپیلاسیون با دستگاه است معمولا همان موهایی هستند که زیر پوست در می ایند بهترین کار این هست که مدتی از دستگاه استفاده نکنی و تیغ یا همان ژیلت به کار ببری زمان میبره ولی درست میشه و بعد مدتی با موم کار کنی و بعد میشه باز از اپیلیدی استفاده کرد معمولا پا اینگونه میشه
اما در کل موم بهتر هست
گیاه الئوورا هم ضد لک هست

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarajoonjooni, kimiaa, rami_rele, Nikou
aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 25 آبان 1388 - 22:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام
دوست گرامی ،بنظرم جوش زدن ها ،بیشتر بخاطر استفاده از تیغ بوده و در صورتیکه تیغ کند نیز باشد این مسئله تشدید خواهد شد ضمناً استفاده از تیغ  در تسریع در رشد مو و ضخیم شدن آن نقش بسزائی دارد ،در مورد اپیلاسیون هم که تمام مطلب رو دوستان گفتند ،لذا منهم پیشنهاد میکنم در صورت امکان از موم که دوستمون گفتند استفاده نمائید.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : kimiaa, rami_rele
badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 01:37    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
دوست عزیز اگر به کرم های موبر حساسیت پوستی نداری از اونها استفاده کن.وقتی که خارش داره اونا رو ماساژ بده.بعد بزار بلند بشه و از موم استفاده کن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rami_rele, baharrezvani, Nikou

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 01:37    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Queen26

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 02:24    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
عزیزم منم همین الانش هم با این موضوع درگیرم. اگر با تیغ مشکلی نداری تیغ استفاده کن. اما اگر حتما باید موها از ریشه دربیاد باید این معضل و تحمل کنی. اما خدش بعد از مدتی خود به خود خوب می شه و کمتر می شه.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rami_rele
nasim66

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 04:04    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
ا÷یلاسیون داءم و بی برگشت رو من انجام دادم و واقعآ راضیم.

امضاگفتی که دلتنگی نکن،آخ مگه می شه نازنین!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rami_rele, Nikou
jinoos

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 04:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
تا اونجایی که من اطلاع دارم موم باعث به وجود اومدن موهای زیر پوستی و جوش میشه. به نظر من بهترین راه استفاده از ژیلت هست.

امضا*در این دوران که مردانش عصا از کور میدزدند، من از خوش باوری انجا محبت جستجو کردم*

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 07:34    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
jinoos نوشته است: تا اونجایی که من اطلاع دارم موم باعث به وجود اومدن موهای زیر پوستی و جوش میشه. به نظر من بهترین راه استفاده از ژیلت هست.

با سلام
من طبق تجربه شخصی ام میگم که موم و اپیلیدی میتونه باعث ایجاد این لکه ها بشه که همان موهای زیر پوست هست
اما زیلت و کرم موبر این عوارض  رو ندارند ولی ژیلت باعث میشه مو در زمان بیرون امدن تیغ تیغی باشه و زبر و ممکنه خارش هم بیاره
اما در کل هر روشی رو معمولا نمیشه مادام العمر انجام داد و باید در هر دوره روشت رو عوض کنی
مثل استفاده از شامپو که باید هر از گاهی مارکش رو عوض کنی
پس بهتر هست مدتی از ژیلت استفاده کنی تا لکه ها از بین بره شاید 6 ماه بکشه بعد از موم استفاده کنی فکر کنم مشکل حل بشه چون ازمن حل شد و الان لکی ندارم وبعد از چندین ماه استفاده ازژیلت ، حالا چند ماهی یکبار موم میزنم و باقیشو ازاپیلیدی استفاده میکنم
موفق باشید

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : maepc, aliyan, rami_rele, Nikou

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 07:34    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

firegirl

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 08:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
همونطور که دوستان گفتن این جوش ها به خاطر گیر کردن موها زی پوسته.بهتره فعلا از یک روش دیکه ای استفاده کنین و با فاصله زمانی بیشتر  از اپیلیدی استفاده کنین .بعد از یه مدت خیلی کمتر میشه.برای لک ها هم میتونید به متخصص پوست مراجعه کنید.محلول هه و کرم هایی برای از بین رفتن یا حاقل کم رنگ کردن لک ها بهتون میدن.موفق باشید.

امضاسکوت گاه هزاران معنا در بر دارد که از گفتن به دست نمی آید ( منتسکیو )

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maryamjun

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 17:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
با سلام...ببینید دوستان نوع بوست فرق میکنه.من از دستگاه استفاده میکنم اما خوب هیچ عوارضی واسم نداشته شاید واسه بعضیا بد باشه اما موم هیچ وقت لک نمیندازه.مطمئنم.این 2راه واسه اونایی خوبه که نمیخوان موهاشون زود به زود بیرون بیاد.اما استفاده از کرم یا بودر موبر هم کارساز خوبیه.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
rezasd

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1388 - 18:55    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
دوست عزیز برای اینکه موها زیر پوستی نشن....اپیلاسیون خیلی بهتره عوارض و خارش های تیغ رو هم نداره.فقط سعس کنید مرتب قبل از اینکه دوباره کامل رشد کنن اپیلید کنید
بعد از این مساله در حمام پوستتون رو کیسه بکشید یا اینکه از کرم اسکراب استفاده کنید.

این مساله موی زیر پوستی بعد از گذشت مدتی خود به خود درست میشه به دلیل فرسوده شدن لایه پوست قبلی که به صورت چرک بیرون میاد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
zm_rshayan

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 17:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
با سلام به تمام دوستان
من هم از اپی لا تور استفاده می کنم و پای من هم خوش می زد و بعد به لک تبدیل می شد اما به یه دکتر پوست مراجعه کردم و به من یه محلول که دو عنصر فقط داشت داد که یکی الکل و دیگیری به نوع انتی بیوتیک بود که الکلش برای باز کردن منافض بود و انتبیوتیکش هم برای از بین بردن و پاک کردن  موادی که از ریشه مو بعد از اصلاح با اپیلا تور بیرون می یاد البته این توضیحات رو دکتر به من داد. خدا روشکر الان نه جوش می زنم و نه لکی باقی مونده توصیه می کنم که به یه دکتر پوست مراجعه کنید تا مشکل شما هم برطرف شه
با ارزوی موفقیت برای همه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آبان 1388 - 17:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: پنج‌شنبه 28 آبان 1388 - 18:18    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
سلام،
تاپیکهای زیر را مطالعه کنید:

جوش بعد از اپیلاسیون!

جوشهای قرمز در بدن

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : panteam, kimiaa, rami_rele, pegah5595, Nikou, sanjab65
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1831 روز قبل (28 آبان 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد سوزش پوشت صورتم بعد از مصرف کپسولهای ایزوترتینوئین 3 husky 1205 چهار‌شنبه 5 مرداد 1390 - 14:50
mokhbolandy مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوش بعد از اپیلاسیون! 13 kamandlover 17888 سه‌شنبه 24 شهریور 1388 - 18:08
saye_a مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درمان بعد از گذشت چند سال 0 sara1363 1193 جمعه 6 شهریور 1388 - 10:54
sara1363 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد افتادگی شکم بعد از زایمان 5 ordibehesht4 11505 چهار‌شنبه 4 شهریور 1388 - 17:59
nazigol مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تغییر رنگ تدریجی بعد از رفع موهای زائد 1 DenizA 2525 دوشنبه 22 تیر 1388 - 23:57
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید