شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري ازخوردن مني

1. سلام خدمت دوستان عزيز و اقاي دكتر رهام

نميدونم دوستان يادشون هستش كه چند مدت پيش يك پست از طرف كاربري ارسال شد كه ميگفت با خوردن مني جواب آزمايشات بارداريش مثبت شده ؟!
    http://www.roham.ws/web/ftopict-9722.html
    من از ايشون خواسته بودم كه آزمايشات رو مجددا انجام بدهند و جواب رو براي من ارسال كنند.متاسفانه به هر دليل نتونسته بودند كه توي يك تاپيك جديد نتيجه رو بنويسند و براي من پيام گذاشتند و من اونو اينجا مينويسم:

"
    بعد از اون آزمایش اول دویاره ازمایش دادم در یک آزمایشگاه دیگه که بازم مثبت بود

بعد 29 پریود شدم
    2 روز زودتر و تا حدود 8 آبان طول کشید.

بعد از یک هفته یعنی 16 آبان آزمایش کیست و هورمون دادم که دکتر گفتمشکلی نداری و دیروز 19 آبان سونوگرافی کردم که گفت جنین 1 هفته است کهتشکیل شده و به اندازه نصف بند انگشته که با دارو میشه دفعش کرد.

من اصلا سر نمی آرم
    من حدود 30 روز پیش خوردن صرف داشتم
    بعد از پریودم دکتر میگه بارداری. تو این مدت اسپرم کجا بوده؟
    عمر اسپرم مگه چند روزه؟ من که پریود شدم اسپرم کجا بوده؟ مگه از راه دهان حاملگی امکان داره؟
    اگه جنین تشکیل شده چطور با قرص از بین میره؟ آیا این حاملگی کاذب؟ آیا حاملگی کاذب باعث مثبت شدن بارداری میشه؟

من که سر در نمی آرم.
    آیا میشه با قرص هم حل نشه؟ آیا میشه باردار شم؟ چه عواملی میتونه باشه که سونوگرافی جنین نشون بده؟
    دکتر گفت کیست نداری. امکان داره کیست باشه و اون اشتباه کرده باشه؟"

دوستان من اصلا سر در نميارم كه چه اتفاقي افتاده و واقعا همچين چيزي امكان داره يا نه؟از آقاي دكتر و دوستان صاحبنظر ميخواهم كه نظرشون روبگويند.

ممنونم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام ليلي جون منم گيج شدم بعيد ميدونم همچين چيزي باشه،‌ شايد ايشون رابطه ديگه اي غير از خوردن مني از طريق واژن داشته.كه خودتون ميدونيد تو يه سري مواقع خاص با وجود جنين هم پريود اتفاق ميفته.اينا همش احتماله.من فكر ميكنم به يه دكتر ديگه هم مراجعه كنن بهتر باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. منم با mstey موافقم 100% رابطه ای که داشتن منی به واژن رسیده و بارداری رخ داده
    از نظر علمی اصلا قابل قبول نیست که با خوردن منی بارداری پیش بیاد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    به  نظر من خوردن هیچ ربطی نداره چون وقتی انسان این ماده میخوره داخلی معده رفته از بدن خارج میشه در ضمن با فعل وانفعالاتی که در معده می شه فکر نمی کنم که اصلا اسپرم زنده بماند تا اینکه خود را به رحم برساند و با تخمندان سلول تخم تشکیل دهد در مورد حاملگی باید علت دیگه ای باشد

5. ممنون از اظهار نظراتتون دوستان

من هم همينو ب ايشون گفتم كه حتما از طريق واژن وارد شده و خودشون متوجه نشدند اما تو همون تاپيك قبل هم گفت كه اينطور نبوده

شايد واقعا يك بارداريه كاذب باشه اما به هر حال اين قضيه داره علم پزشكيو زير يك علامت سوال بزرگ ميبره

واقعا confused  شدم DSmile

6. sara_k_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به نظر منرفتن به یه دکتر دیگه بهترین راه حل

7. سلام. منم الان وارد شدم و عینه همین پیام رو گرفتم واقعا شاخ درآوردم ولی باور کردنی نیست من همونجا هم گفته بودم اگر همچین اتفاقی افتاده باشه باید که مورد جدیدی ثبت بشه!!!!!!!!
    البته و صد البته یه مشکلی هست که این نتیجه گرفته میشه که ایشون هیچ ارتباط دیگری نداشتند جز دهانی و الان هم حامله هستند!! خواهر من دوست محترم امکان پذیر نیست (یا لااقل اطلاعات من کامل نیست) لطفا علاوه بر اینکه خودت اون ارتباط رو مرور میکنی از طرف مقابلت هم بخواه که کمکت کنه و شرح اون ارتباط رو بهت بگه، مطمئن باش ارتباط دهانی نمی تونه باعث حاملگیت شده باشه.

در نتیجه 2 گزینه بیشتر نمی مونه: 1. دکتر اشتباه کرده (در صورتی که ارتباط شما فقط دهانی بوده) و مورد 2. اینکه شما ارتباط رو درست به یاد نمیارین و ارتباط از طریق واژن رخ داده و اسپرم وارد شده.

بهترین راه حل به نظر بنده بازهم اینه که آرامش رو حفظ کنید و دکترتون رو عوض کنید و سونوتون رو هم تکرار کنید (در یه جایه دیگه) و حتما موضوع رو در آخر با دکترتون در میون بگذارید.

آرام باشید و به خودتون مسلط باشین.

یا حق

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. metman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بنام خدا
    من كه ميگم يه راه داره كه خودتون فكر كنيد در چه وضعيتي بوديد

اگه موقع رابطه جنسی. دهاني  و خوردن مني برهنه بوديد فكر كنيد آيا احيانا   حتي يك قطره رو آلت شما ريخته يا نه - جايي گفته شده بود كه واژن حالت مكش داره و حتي اگه دورش هم ريخته بشه احتمال داره جذب كنه و بارداري پيش بياد اتفاقا  در قضاوتهاي مولا اميرالمومنين علي عليه السلام هم يه چنين چيزي هست كه آقا گفته بودن رحم زنان حالت جاذب داره
    لذا شايد اطراف واژنتون ريخته و حواستون نيست- لازم نيست كه مني ريخته باشه شايد مايع پيش انزال ريخته-  وگرنه دهانه بالا كجا و دهانه پايين كجا

خوب فكر كن در چه وضعيتي بودي و چكار كرديد

9. من که دارم شاخ در میارم.اگر کسی دسترسی به این خانم داره لاقل مارو از نتیجه ی کار با خبر کنه.شاید معجزه ای رخ داده

10. من این پیام رو برای ایشون ارسال کردم اینجا هم میذارم :

سلام ...
    در مورد مسئله ی بارداری از خوردن منی که مطرح کرده بودید ....

به نظر من حتی اگه بخوایم اعتماد کنیم به جواب آزمایش و بگیم بارداری صورت گرفته مطمئنا از طریق دیگه ای بوده ..

وقتی شما میگین که نامزدید .. پس احتمالا روابط جنسی به شکل های مختلفی داشتید .. مگر این که بخواید بگید کلا در طول نامزدیتون فقط همون یک بار و اون بار هم صرفا شما با تحریک آلت ایشون توسط دهانتون ایشون رو به انزال رسوندید و منی رو خوردید .. و یه قطره هم از اون باقی نمونده ...

که قطعا این طور نیست ...

قبل و بعد از این رابطه شما یا نامزدتون دستتون رو به آلت نمالیدید؟ .. خود آلت ایشون برخوردی نداشته با واژن؟ .. اصلا به جز این یک مرتبه هیچ گونه رابطه ای نداشتید؟ .. مالش آلت به آلت؟ .. مالش آلتتون با دست نامزدتون ؟ .. حتی یک قطره از پیشاب هم اگه وارد واژن بشه احتمال بارداری داره .. شما مطمئنید حتی یک قطره از منی و یا حتی پیشاب ایشون به واژن شما نرسیده؟ ..

فکر نمیکنم این طور باشه .. چون معمولا تو زمان رابطه ی جنسی هوش و حواس آدم خیلی سر جاش نیست ...

11. lili_b نوشته است: سلام خدمت دوستان عزيز و اقاي دكتر رهام

نميدونم دوستان يادشون هستش كه چند مدت پيش يك پست از طرف كاربري ارسال شد كه ميگفت با خوردن مني جواب آزمايشات بارداريش مثبت شده ؟!
    http://www.roham.ws/web/ftopict-9722.html
    من از ايشون خواسته بودم كه آزمايشات رو مجددا انجام بدهند و جواب رو براي من ارسال كنند.متاسفانه به هر دليل نتونسته بودند كه توي يك تاپيك جديد نتيجه رو بنويسند و براي من پيام گذاشتند و من اونو اينجا مينويسم:

"
    بعد از اون آزمایش اول دویاره ازمایش دادم در یک آزمایشگاه دیگه که بازم مثبت بود

بعد 29 پریود شدم
    2 روز زودتر و تا حدود 8 آبان طول کشید.

بعد از یک هفته یعنی 16 آبان آزمایش کیست و هورمون دادم که دکتر گفتمشکلی نداری و دیروز 19 آبان سونوگرافی کردم که گفت جنین 1 هفته است کهتشکیل شده و به اندازه نصف بند انگشته که با دارو میشه دفعش کرد.

من اصلا سر نمی آرم
    من حدود 30 روز پیش خوردن صرف داشتم
    بعد از پریودم دکتر میگه بارداری. تو این مدت اسپرم کجا بوده؟
    عمر اسپرم مگه چند روزه؟ من که پریود شدم اسپرم کجا بوده؟ مگه از راه دهان حاملگی امکان داره؟
    اگه جنین تشکیل شده چطور با قرص از بین میره؟ آیا این حاملگی کاذب؟ آیا حاملگی کاذب باعث مثبت شدن بارداری میشه؟

من که سر در نمی آرم.
    آیا میشه با قرص هم حل نشه؟ آیا میشه باردار شم؟ چه عواملی میتونه باشه که سونوگرافی جنین نشون بده؟
    دکتر گفت کیست نداری. امکان داره کیست باشه و اون اشتباه کرده باشه؟"

دوستان من اصلا سر در نميارم كه چه اتفاقي افتاده و واقعا همچين چيزي امكان داره يا نه؟از آقاي دكتر و دوستان صاحبنظر ميخواهم كه نظرشون روبگويند.

ممنونم

با سلام فکر کنم این پست خلاف قانون باشه چون سوالش اصلا منبع درستی نداره و اگر این فرد اصرار داره که با خوردن منی حامله شده بهش بفرمایید مراقب باشه بچه رو با اولین  تهوع بدنیا نیاره تا بعدش خودش دفع میشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. دوستان

متاسفانه سايت در معرض طرح سوالات دوران اوليه زمين شناسي قرار گرفته

ممكنه يه مرد دو الت و يه زن دو رحم داشته باشه ولي ديگه قرار نيست اسپرم از طريق سوراخ كردن معده يا روده بعد سوراخ كردن رحم وارد رحم بشه ولقاح صورت بده يا اينكه وارد خون بشه و شنا كنه و خودش رو به رحم برسونه

اخه روي  اسپرم كه gps نصب نيست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام
    از کاربران عزیز تقاضا دارم از ادامه دادن این بحث جدا خودداری بفرمایند.
    متاسفانه کاربرانی در سایت وجود دارند که فقط قصدشان ایجاد مباحث جنجالی و خارج ار واقعیت است.
    نمونه مشابه این قضیه که مطرح کردم همین موضوع خوردن منی است.
    خوردن منی به هیچ وجه عاملی جهت بارداری نمی باشد.................................

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید