شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از قرص های سیـلدنافیل در پیری

1. سلام پدر من ناراحتی قلبی داره و فشار خون و چربی هم داره سنش داره میره توی 58 سال مدتی است که متوجه شدم دیگه توانایی نزدیکی رو نداره ( به قول خودشون دیگه شق نمیشه) تا حالا هم هیچ اقدامی واسه درمان نداشتیم میخوام بدونم این امر طبیعی هست؟ درمان داره؟ اجازه هست از قرص های سیلد نافیل استفاده کنه؟
    ممنون میشم از لطفتون منتظر جوابتون هستم

2. bab61 نوشته است: سلام پدر من ناراحتی قلبی داره و فشار خون و چربی هم داره سنش داره میره توی 58 سال مدتی است که متوجه شدم دیگه توانایی نزدیکی رو نداره ( به قول خودشون دیگه شق نمیشه) تا حالا هم هیچ اقدامی واسه درمان نداشتیم میخوام بدونم این امر طبیعی هست؟ درمان داره؟  اجازه هست از قرص های سیلد نافیل استفاده کنه؟
    ممنون میشم از لطفتون منتظر جوابتون هستم

سلام

در مورد طبیعی بودنی که فرمودید، می‌شه گفت که با افزایش سن، تمایل جنسی و اختلال در خون‌رسانی به ناحیه‌ی Corpus Covernosa (تصویر زیر رو ببینید) تا حدودی ایجاد می‌شه اما مشکلات فعلی پدرتون رو هم که به این داستان اضافه کنیم این اختلال در نعوظ محتمل خواهد بود.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

صد البته که اختلال در نعوظ درمان داره
    ولی مصرف Sildenafil برای آقایونی که مشکل قلبی دارن اندیکاسیون نداره دوست من
    چون ریسک هارت اَتک رو افزایش می‌ده ...
    کاری که شما باید بکنید اینه که
    پدرتون به متخصص ارولوژی مراجعه کنن و توسط ایشون ویزیت بشن تا درمان مناسب براشون صورت بگیره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام و عرض ارادت
    در مورد مصرف داروی سیلد نافیل برای بیماران ms میشه توضیح بدین
    اینکه آیا مصرف این دارو برای این بیماران مجازه یا نه؟
    خواهش می کنم فقط جناب دکتر رهام و کسانی که اطلاع کامل دارن توضیح بدن
    خیلی ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید