شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سقف واژن

1. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من مشکل واژینیسموس دارم، پرده ام از بین رفته ولی نمیتونم نزدیکی داشته باشم، اولین چیزی که مشاورم ازم خواسته اینه که خودم انگشتم رو در واژنم فرو کنم، (اول فقط یک بند انگشت و به همین ترتیب) دیروز که برای اولین بار این کارو کردم، دوبند انگشت اشاره ام را تونستم وارد کنم، قسمت سقف واژنم کاملا سفت بود، مثل استخوان! این طبیعیه؟

2. manizh نوشته است: سلام

من مشکل واژینیسموس دارم، پرده ام از بین رفته ولی نمیتونم نزدیکی داشته باشم، اولین چیزی که مشاورم ازم خواسته اینه که خودم انگشتم رو در واژنم فرو کنم، (اول فقط یک بند انگشت و به همین ترتیب) دیروز که برای اولین بار این کارو کردم، دوبند انگشت اشاره ام را تونستم وارد کنم، قسمت سقف واژنم کاملا سفت بود، مثل استخوان! این طبیعیه؟

احتملا این صفتی به خاطر انقباض عضلات واژن هست
    نگران نباشید - چیزی که مشاورتون گفته عمل کنید کم کم این مسئله حل میشه

در صورت حل نشدن به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام. ببخشيد من يكم كنجكاو شدم اين واژينيسموس چيه و چرا نميتوني نزديكي داشته باشي؟

4. manizh نوشته است: سلام

سلام

نحوه‌ی برخورد با فردی که درگیر واژینیسموس هست رو قبلا در لینک زیر توضیح دادم؛ روند خوبی رو طی کردید دوست من، با صبر و حوصله به همین ترتیب ادامه بدید.
    اما در مورد این استخوانی که ذکر کردید باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه‌ی بالینی تشخیص افتراقی رو در مورد وجود سپتوم در واژن بذاره.  

ترس از نزدیکی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. halmat نوشته است: سلام. ببخشيد من يكم كنجكاو شدم اين واژينيسموس چيه و چرا نميتوني نزديكي داشته باشي؟

سلام

به انقباض غیرارادی عضلات واژن، واژینیسموس گفته میشه. فردی که درگیر این مشکل هست در هنگام نزدیکی آلت، انگشت و ... به واژن، به طور غیرارادی عضلات اون ناحیه رو منقبض و از دخول امتناع می‌کنه
    و این داستان فرای مشکلات زمینه‌ای دیگر، با بک‌گراندهای تریلری که خاله خانباجی‌ها از اولین رابطه‌ی جنسی برای دختران‌مون می‌سازن بی‌ارتباط نیست
    به عبارت دیگه
    عدم وجود تربیت جنسی صحیح به این موضوع دامن می‌زنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشکر از دوستان عزیزم
    1- این سپتوم که فرمودین، ممکنه عاملی باشه برای اینکه من درد زیادی در رابطه جنسی دارم؟ (با توجه به درد فکر نکنم دکتر بتونه معاینه ام بکنه اصلا)
    2- مشاورم از من خواسته که خودم رو تحریک کنم و انگشتم رو وارد واژن کنم، اما من اصلا تحریک نمیشم! امروز تونستم تمام انگشت اشاره ام رو وارد کنم و حرکت رفت و برگشت هم داشته باشم، اما اصلا هیچ احساسی نداشتم(منظوررم لذته).
    ممکنه تو این موارد هم کمکم کنید

7. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    راستی اون برجستگی سفت که گفتم در ابتدای واژنم همون بند اول انگشتمو که وارد میکنم، بالای همونه، فشار هم میدم احساس میکنم ادرار دارم

8. manizh نوشته است: با تشکر از دوستان عزیزم
    1- این سپتوم که فرمودین، ممکنه عاملی باشه برای اینکه من درد زیادی در رابطه جنسی دارم؟ (با توجه به درد فکر نکنم دکتر بتونه معاینه ام بکنه اصلا)

سلام

آره، وجود سپتوم در واژن یا حتی ناهنجاری‌های دیگر رحمی (رحم تک شاخ، دو شاخ و ...) درد رو به همراه خواهد داشت. در این مورد معاینه‌ی بالینی و سونو لازمه دوست من.

نقل قول: 2- مشاورم از من خواسته که خودم رو تحریک کنم و انگشتم رو وارد واژن کنم، اما من اصلا تحریک نمیشم! امروز تونستم تمام انگشت اشاره ام رو وارد کنم و حرکت رفت و برگشت هم داشته باشم، اما اصلا هیچ احساسی نداشتم(منظوررم لذته).
    ممکنه تو این موارد هم کمکم کنید

توصیه‌ی ایشون درسته. فردی که از عدم ارگاسم رنج می‌بره اولین توصیه تحریک کردن برای وی هست و مشکلی هم نداره. شما باید با این ترس مقابله کنید.

نقل قول: راستی اون برجستگی سفت که گفتم در ابتدای واژنم همون بند اول انگشتمو که وارد میکنم، بالای همونه، فشار هم میدم احساس میکنم ادرار دارم

استخوان شد برجستگی!
    کم کم که پیش برید برامون می‌نویسید چیزی لمس نمیشه! برای همین خدمت شما عرض می‌کنم که تا معاینه صورت نگیره چیزی نمیشه گفت دوست من.
    با این حال، این برجستگی که فرمودید می‌تونه G Spot شما باشه که در سقف واژن واقع شده. تصویر رو ببینید.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  9. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون.
    سونو از داخل واژن انجام میشه؟ اگه اینجوریه اون چیزی که وارد میشه چه ضخامتی داره و چه شکلیه؟

10. manizh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    لطف میکنید بگید توی همون تصویر، کدوم قسمت استخوانیه؟ چون من فکر میکنم این سفتی که وجود داره پایین ترین قسمت همون استخوان شرمگاهیه؟ از راه واژن استخوان شرمگاهی قابل لمسه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید