شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم توانی جنسی

1. alireza13611 نوشته است: با سلام ،31 سالمه و متاهلم ،مشكل انزال دارم وضعف راست شدن الت تناسلي ،دكتر رفتم تادالفيل 20 و يوهيمبين و ويتامين اي تجويز كرد - خوردم هفته اول جواب داد و لي الان دوباره مشكلم پا برجاست.شما استفاده از مگناركس رو توصيه مي كنيد؟؟

سلام

منظورتون از "مشکل انزال" زودانزالی بود دیگه؟ عدم انزال یا دیر انزالی که نبود؟
    به هر حال من برای بهتر شدن زود انزالی و اختلال در نعوظ شما ابتدا تقویت ماهیچه های PC رو پیشنهاد میدم که با تمرینات کیگل می تونید این ماهیچه ها رو تقویت و انزال رو کنترل کنید و نعوظ بهتری داشته باشید. تصاویر زیر ماهیچه های PC رو نشون میده و برای انجام تمرینات کیگل شما باید:

- بعد از کار میاید خونه (این خیلی مهمه که برگردید خونه)
    - روی صندلی، صاف بشینید (زاویه ی بالا تنه و پایین تنه 90 درجه باشه)
    - حلقه ی مقعدتون رو پیدا کنید
    - در زمان ادرار یا دفع یه سری ماهیچه ها رو بیشتر منقبض می کنید این ماهیچه ها رو یادتون باشه!
    - حالا همزمان حلقه ی مقعد و ماهیچه هایی که یادتون هست! رو منقبض کنید
    - 5 - 10 ثانیه نگه دارید بعد رها کنید
    - روزی 10 - 20 مرتبه این کارو تکرار کنید
    اوضاع بهتر میشه اما معجزه نخواهد شد! چون

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

عدم نعوظ مناسب بیشتر جنبه ی روحی داره مثلا اگر از طول آلت تون رضایت نداشته باشید، بر عدم نعوظ تاثیر میذاره.
    سیلدنافیل و یوهمبین برای درمان اختلال نعوظ خوبه به شرطی که عامل روحی - روانی حذف بشه. بنابراین سعی کنید در حین رابطه اونچه که ذهن و روان شما رو درگیر میکنه فراموش کنید و بهش فکر نکنید. اگه هنوز رابطه شروع نشده شما به این فکر کنید که الان نعوظ مو از دست میدم، الان آلتم کوچیک میشه!، الان انزال میکنم و به همه جا گند میزنم!، الان فلان میشم ... اونوقت به آلت تون آتل هم که ببندید! نعوظ نخواهید داشت پس به خودتون لطف کنید و این افکار رو به ذهنتون راه ندید.
    مصرف مگنارکس رو هم به صورت خودسرانه ابدا توصیه نمیکنم. درمان دارویی فقط با تجویز پزشک نه حرف کوچه و بازار.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با سلام و خسته نباشید .<xml><o></o>
    من و همسرم طی 4 ماه گذشته بعد از 5 سال ازدواج تصمیم گرفتیم برای داشتن فرزند دیگه جلوگیری(جلوگیری طبیعی) نداشته باشیم ولی تو این 4 ماه هر بار که خواستیم اقدام کنیم همسرم دچار مشکل شد طوری که  خودشون فکر میکنن ناتوانی جنسی دارن . <o></o>
    بخاطر همین موضوع مراجعه کردیم به پزشک مربوطه که یه سری آزمایش هورمونی و آزمایش اسپرم و سونوگرافی نوشتن. <o></o>
    نتیجه سونوگرافی :<o></o>
    بیضه ها دارای سایز و اکوی نرمال می باشند. کیستی در پل فوقانی ایپیدیدیم راست به ابعاد 2*3 mm

دیده میشود و مطرح کننده کیست ایپیدیدیمال و اسپرماتول می باشد.<o></o>

اپیدیدیم طرف چپ دارای سایز و اکوپترن نرمال می باشد.<o></o>
    علایمی به نفع هیدروسل ، واریکوسل (قبل و پس از مانور والسالوا ) و هرنی اسکروتال مشاهده نگردید.<o></o>
    نتیجه آزمایش اسپرم :<o></o>
    Volume:2.3cc……………………………………………………………………..2-5<o></o>
    Color:……………………………………………………………………………milky<o></o>
    Ph:8…………………………………………...…………………………………7.2-8<o></o>
    Viscosity : normal                                                                                                         <o></o>
    Liquefaction time: 20……………………………………………………………..<30<o></o>
    w.b.c: 1-2………………………………………………………………………. / hpf <o></o>
    r.b.c : 1-2…………………………………………………………………………../hpf<o></o>
    epithelial cells: 1-2 ………………………………………………………………./hpf<o></o>
    slow :15                                                                                                                         <o></o>
    spermcount : 86000000      …         ..…………… mill/ml ………………………20-50<o></o>
    rapid:30                                                                                                                           <o></o>
    mediume:15 ……………………………%...............................................................<50<o></o>
    no move: 40 ……………...……………%................................................................<50<o></o>
    abnormal : 40 …………………….……%................................................................<50

پیشاپیشمنون از راهنماییتون.<o></o>

3. minoo63 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من و همسرم طی 4 ماه گذشته بعد از 5 سال ازدواج تصمیم گرفتیم برای داشتن فرزند دیگه جلوگیری(جلوگیری طبیعی) نداشته باشیم ولی تو این 4 ماه هر بار که خواستیم اقدام کنیم همسرم دچار مشکل شد طوری که  خودشون فکر میکنن ناتوانی جنسی دارن .
    بخاطر همین موضوع مراجعه کردیم به پزشک مربوطه که یه سری آزمایش هورمونی و آزمایش اسپرم و سونوگرافی نوشتن.
    نتیجه سونوگرافی :
    بیضه ها دارای سایز و اکوی نرمال می باشند. کیستی در پل فوقانی ایپیدیدیم راست به ابعاد 2*3 mm

دیده میشود و مطرح کننده کیست ایپیدیدیمال و اسپرماتول می باشد.

اپیدیدیم طرف چپ دارای سایز و اکوپترن نرمال می باشد.
    علایمی به نفع هیدروسل ، واریکوسل (قبل و پس از مانور والسالوا ) و هرنی اسکروتال مشاهده نگردید.
    نتیجه آزمایش اسپرم :
    Volume:2.3cc……………………………………………………………………..2-5
    Color:……………………………………………………………………………milky
    Ph:8…………………………………………...…………………………………7.2-8
    Viscosity : normal                                                                                                         <o></o>
    slow :15                                                                                                                         <o></o>
    rapid:30                                                                                                                           <o></o>
    mediume:15 ……………………………%...............................................................<50<o></o>
    no move: 40 ……………...……………%................................................................<50<o></o>
    abnormal : 40 …………………….……%................................................................<50

سلام

1. در سونوی بیضه فقط کیست در اپیدیدیم راست گزارش شده و بقیه ی موارد نرماله.
    2. اسپرموگرام همسرتون با وجود کیست فوق کاملا نرماله و مشکلی نیست.

اما دوست من،

همسرتون چرا فکر ناتوانی می کنن!؟ من احساس می کنم حین نزدیکی نعوظ مناسبی ندارن و فکر می کنن این موضوع باعث ناتوانی ایشون میشه!
    اگه طرز فکرشون اینجوریه که باید بگم اشتباهه.
    حتی اسپرموگرام غیر نرمال هم دال بر ناباروری مرد نیست.
    نزدیکی تون رو روز در میان در ایام تخمک گذاری ادامه بدید.

4. minoo63 نوشته است: با سلام و خسته نباشید .<xml><o></o>
    من و همسرم طی 4 ماه گذشته بعد از 5 سال ازدواج تصمیم گرفتیم برای داشتن فرزند دیگه جلوگیری(جلوگیری طبیعی) نداشته باشیم ولی تو این 4 ماه هر بار که خواستیم اقدام کنیم همسرم دچار مشکل شد طوری که  خودشون فکر میکنن ناتوانی جنسی دارن . <o></o>
    بخاطر همین موضوع مراجعه کردیم به پزشک مربوطه که یه سری آزمایش هورمونی و آزمایش اسپرم و سونوگرافی نوشتن. <o></o>
    نتیجه سونوگرافی :<o></o>

دیده میشود و مطرح کننده کیست ایپیدیدیمال و اسپرماتول می باشد.<o></o>

اپیدیدیم طرف چپ دارای سایز و اکوپترن نرمال می باشد.<o></o>
    علایمی به نفع هیدروسل ، واریکوسل (قبل و پس از مانور والسالوا ) و هرنی اسکروتال مشاهده نگردید.<o></o>
    نتیجه آزمایش اسپرم :<o></o>
    Volume:2.3cc……………………………………………………………………..2-5<o></o>
    Color:……………………………………………………………………………milky<o></o>
    Ph:8…………………………………………...…………………………………7.2-8<o></o>

دوست عزیز
    همونطور که دوست خوبمون m1989 هم گفتن اسپرمو گراممشکلی نداره و فقط اون کیسته که بهتر باز یه بررسی انجام بشه.
    اما در مورد این ناتوانی جنسی که پیش اومده و میگید همسرتون دچارش شدن میخوام بپرسم ایشون نمیتونن تخلیه کامل داشته باشن؟؟؟یا بهتربگم حین تخلیه آلت رو خارج میکنن؟؟؟ایشون تا زمانی که آلت داخل واژن هست حس تخلیه رو ندارن؟؟؟؟؟چند بار از 4بار رابطه ایشون تونستن به راحتی تخلیه کامل داخل واژن داشته باشن بدون اینکه آلت رو عقب بکشن یا کاملا در حالت دخول عمیق تخلیه کردن؟؟؟
    لطفا پاسخ بدید به این سوالات

5. ببخشید  سئوال برای من پیش آمده به چه دلیل برای باروری یک شب در میان باید نزدیکی صورت بگیره ؟چند شب پشت سرهم نمیشه؟ ودیگه اینکه میشه زمانی که داره لقاح صورت میگیره خود خانم متوجه بشه؟ ممنون ازپاسختون

6. roshana نوشته است: ببخشید  سئوال برای من پیش آمده به چه دلیل برای باروری یک شب در میان باید نزدیکی صورت بگیره ؟چند شب پشت سرهم نمیشه؟ ودیگه اینکه میشه زمانی که داره لقاح صورت میگیره خود خانم متوجه بشه؟ ممنون ازپاسختون

سلام

اسپرم ها برای اینکه از نظر سه فاکتور تحرک، تعداد و شکل به شرایط ایده آل خودشون برسن نیاز به زمان دارن یعنی اگه شما هر شب برای بارداری نزدیکی کنید ممکنه تعداد اسپرم ها (و سایر فاکتورها) کم باشه و این شانس بارداری رو کم میکنه.
    همه ی توصیه ها برای افزایش احتمال و بهینه بودن شرایط هست.

7. سلام عرض میکنم خدمت دوستان.
    من جوانی هستم مجرد و 23 ساله و دانشجوی ارشد هستم.
    من به دلیل داشتن چند تا دوست بزرگتر از خودم تو سن نوجوانی خیلی زود با مسائل جنسی آشنا شدم و بدون اینکه به بلوغ فکری برسم به بلوغ جنسی رسیدم و شروع کردم به خود ارضایی بدون اینکه به ضررات آن آگاه باشم و این روند ادامه داشت تا اینکه کم کم از هر روز به هفته ای یک بار مثلا در سن 16-17 سالگی رسید و من دچار کمی ناتوانی جنسی مثل شل بودن بیضه شده بودم و بیضه هام زیاد سفت نبود و بعضی وقتها هم نعوظم سفت نبود تا اینکه بعد از مدتی(تقریبا سال اول دانشگاه) بیضه هام قوای خودشونو بدست آوردن ... اما مشکل نعوذ همچنان تا الان دامن گیر من بوده و دراین مورد باید بگم که من چند بار موقع خود ارضایی بهم استرس وارد شد و از همان موقع یک روند نزولی از نظر روانی پیدا کردم و یک بار با دوستم خواسیتم آلتامونو مقایسه کنیم که من هر کار کردم نعوظ بهم دست نداد و باز وقتی بعدش تنها شدم به نعوظ کامل رسیدم و بطور کلی موقعی که تنهایم و آرامش دارم به نعوظ کامل میرسم ولی تا به این فکر میکنم که جلوی کسی بخوام نعوظ کنم یهو اون خاطرات(تمسخر دوستم و تیکه هاشونو و ...) میاد تو ذهنم و استرس میگیرم و فکر میکنم که نمیتونم و اعتماد به نفسمو واسه یک زندگی خوشبخت و با طراوت از دست دادم و میترسم زمانی هم ازدواج کردم مثلا آلتم راست نشه و این فکر دیونم میکنه! نمیدونم چکار کنمم! این جوری بهتون بگم که این موضوع تو ضمیر نا خوداگاهم رفته! دکتر اورولوژیست هم رفتم و گفتم یک معاینه واسه واریکوسل بکنه که خوشبختانه نداشتم و درین موردم بهش گفتم گفت تحویل نگیرو ازین حرفا ولی این مشکل همچنان داره منو دیونه میکنه! از طرفی با خودم میگم برم با یک زن رابطه جنسی بر قرار کنم که ببینم این چیزایی که تو فکرمه توحمه یا واقعیت و شاید تو رابطه واقعی مثل فنر نعوظ کنم و ترسم بره ولی به دلیل احترامی که برای عشق و پاک بودن و خیانت نکردن به همسر آیندم این اجاره رو به خودم نمیدم! خواهشن منو راهنمایی کنید!

8. MAHDI_JAVAN نوشته است: سلام عرض میکنم خدمت دوستان.
    من به دلیل داشتن چند تا دوست بزرگتر از خودم تو سن نوجوانی خیلی زود با مسائل جنسی آشنا شدم و بدون اینکه به بلوغ فکری برسم به بلوغ جنسی رسیدم و شروع کردم به خود ارضایی بدون اینکه به ضررات آن آگاه باشم و این روند ادامه داشت تا اینکه کم کم از هر روز به هفته ای یک بار مثلا در سن 16-17 سالگی رسید و من دچار کمی ناتوانی جنسی مثل شل بودن بیضه شده بودم و بیضه هام زیاد سفت نبود و بعضی وقتها هم نعوظم سفت نبود تا اینکه بعد از مدتی(تقریبا سال اول دانشگاه) بیضه هام قوای خودشونو بدست آوردن ... اما مشکل نعوذ همچنان تا الان دامن گیر من بوده و دراین مورد باید بگم که من چند بار موقع خود ارضایی بهم استرس وارد شد و از همان موقع یک روند نزولی از نظر روانی پیدا کردم و یک بار با دوستم خواسیتم آلتامونو مقایسه کنیم که من هر کار کردم نعوظ بهم دست نداد و باز وقتی بعدش تنها شدم به نعوظ کامل رسیدم و بطور کلی موقعی که تنهایم و آرامش دارم به نعوظ کامل میرسم ولی تا به این فکر میکنم که جلوی کسی بخوام نعوظ کنم یهو اون خاطرات(تمسخر دوستم و تیکه هاشونو و ...) میاد تو ذهنم و استرس میگیرم و فکر میکنم که نمیتونم و اعتماد به نفسمو واسه یک زندگی خوشبخت و با طراوت از دست دادم و میترسم زمانی هم ازدواج کردم مثلا آلتم راست نشه و این فکر دیونم میکنه! نمیدونم چکار کنمم! این جوری بهتون بگم که این موضوع تو ضمیر نا خوداگاهم رفته! دکتر اورولوژیست هم رفتم و گفتم یک معاینه واسه واریکوسل بکنه که خوشبختانه نداشتم و درین موردم بهش گفتم گفت تحویل نگیرو ازین حرفا ولی این مشکل همچنان داره منو دیونه میکنه! از طرفی با خودم میگم برم با یک زن رابطه جنسی بر قرار کنم که ببینم این چیزایی که تو فکرمه توحمه یا واقعیت و شاید تو رابطه واقعی مثل فنر نعوظ کنم و ترسم بره ولی به دلیل احترامی که برای عشق و پاک بودن و خیانت نکردن به همسر آیندم این اجاره رو به خودم نمیدم! خواهشن منو راهنمایی کنید!

سلام

دوست من، کم توانی جنسی و شل بودن بیضه ها رابطه ی معناداری با خود ارضایی نداره.
    عدم نعوظ مناسب شما به همون مقایسه کردن و درگیری ذهنی بعدیش مربوط میشه. ارولوژیست جنبه ی پزشکی مسئله رو برات گفته که مشکلی نیست اما توقع نداشته باش بیاد برات کار یه روانشناس یا مشاور رو هم انجام بده. شما همون یه جمله ی ایشونو "تحویل نگیر این حرفا رو" بارها برای خودت تکرار کن و من هم بهت میگم که برای اون رفتارهای بچه گانه ی دوستات کوچکترین ارزشی رو نباید قائل بشی.
    اگه به خودت گیر بیخودی ندی و شرایط رو برای اینکه دیگران بهت گیر ندن!! فراهم نکنی
    من خودم پای عقدنامه ت رو مهر و موم می کنم! و بهت تضمین میدم که شما برای ازدواج و عشق ورزیدن به همسرت مشکلی نداری.
    اینو همیشه یادت باشه ماجرای "مقایسه" نه فقط در مورد آلت! بلکه در هر زمینه ای، خیلی از زندگی ها رو از هم پاشونده (فعلو!) و افراد اون داستان ها رو به نا کجا آباد فرستاده پس سعی کن به خودت، به توانایی هات، به ... ایمان داشته باشی و خودت رو، همینی که هستی رو، دوست داشته باشی.
    پستی که چند خط بالاتر در مورد نعوظ مناسب نوشتم رو هم بخون بد نیست.
    در ضمن مثل من یاد بگیر گاهی اوقات برای خودت نوشابه باز کنی. موفق باشی.

9. MAHDI_JAVAN نوشته است: سلام عرض میکنم خدمت دوستان.

دوست عزیز
    باید قبل از هر چیز بدونید که رابطه جنسی یه چیز کاملا لذت بخش و آرام بخش برای افراده و قرار نیست شما مداما استرس این رو داشته باشید در آینده آیا میتونید در مقابل همسرتون نعوظ داشته باشید یا نه،چون مطمئن باشید یه زمانهایی اصلا این دست خودتون نخواهد بود و اینقدر احساس عشق تو وجودتون هست که مداما در حضور ایشون میتونید به راحتی به نعوظ برسید

دوست عزیز مقایسه التها و یا حتی زمان نعوظ و ....کار درستی نیست چون یکی زا مهم ترین مسائل روانی هر فرده و اگر خیلی خیلی روش تمرکز کنید و مقایسه کنید ممکن حتی خودتون رو مشکل دار هم ببینید کما اینکه از بچه های سایت هم بودن مواردی که این مشکل رو داشتن و این مساله یه استرس روحی و فکری براشون شده بود.اما اگر شما این موضوع رو در نظر بگیرید که دقیقا لحظات رابطه با همسر همون دقایق با ارامش و  آروم شما خواهد بود هرگز دچار عدم نعوظ نخواهید شد و به بهترین نعوظ هم میرسید.
    این رو مطمئن باشید که شما مشکلی ندارید و کاملا میتونید زندگی موفقی داشته باشید.سعی کنید افکار منفی رو از خودتون دور کنیدو مدام روی این قضیه تمرکز نکنید و بعلاوه تمرینات کگل رو هم که دوستان توضیحش رو گذاشتن انجام بدید موثر خواهد بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص سیلدنافیل میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

11. sinad91 نوشته است: سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص <a>سیلدنافیل</a> میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

سلام

شما مشکل "عدم نعوظ مناسب" و "دیر انزالی" داری (با توجه به توضیحاتت برای "عدم انزال" قانع نشدم) و این دو داستان با مصرف متادون بی ارتباط نیست.
    اگه می خوای مشکلت تا حدودی بهبود پیدا کنه و جلوی پارتنرت خجل و شرمنده نباشی
    اولین اقدامی که بایستی انجام بدی کنار گذاشتن متادن هست (دقت کن که نوشتم اولین اقدام)
    بعد به ارولوژیست مراجعه کنی تا درمان دارویی مناسب رو برات در نظر بگیره و خودسرانه سیلدنافیل رو مصرف نکنی.

12. sinad91 نوشته است: سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص <a>سیلدنافیل</a> میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

دوست عزیز
    خودتون در قدم اول جواب سوال خودتون رو دادید و یه بخش بزرگی از مساله رو میدونید.ارتباط بین متادون و یا مواد مخدر با مسائل جنسی در خیلی از موارد بیان شده و مورد شما هم یکی از این موارده.بهتره صرفا دنبال دارو نباشید برای حل این مشکل بلکه یکی از علل اصلی رو بردارید تا بخش زیادی مساله حل میشه

اما در مورد دیر انزالی هم باید به ارولوژیست مراجعه کنید.فشار روحی و خستگی از مواردی که باعث میشه حتی در صورت ادامه رابطه انزال دیرتر انجام بشه بنابراین سعی نکنید مداما این وضعیت رو تحمل کنید چون به مرور روی پیش زمینه ذهنیتون تاثیر میزاره و بعدها هم کار رو سخت میکنه.به متخصص مراجعه کنید و خودسرانه دارو مصرف نکنید

13. sepideh90 نوشته است:
    sinad91 نوشته است: سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص <a><a>سیلدنافیل</a></a> میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

دوست عزیز
    خودتون در قدم اول جواب سوال خودتون رو دادید و یه بخش بزرگی از مساله رو میدونید.ارتباط بین متادون و یا مواد مخدر با مسائل جنسی در خیلی از موارد بیان شده و مورد شما هم یکی از این موارده.بهتره صرفا دنبال دارو نباشید برای حل این مشکل بلکه یکی از علل اصلی رو بردارید تا بخش زیادی مساله حل میشه

اما در مورد دیر انزالی هم باید به ارولوژیست مراجعه کنید.فشار روحی و خستگی از مواردی که باعث میشه حتی در صورت ادامه رابطه انزال دیرتر انجام بشه بنابراین سعی نکنید مداما این وضعیت رو تحمل کنید چون به مرور روی پیش زمینه ذهنیتون تاثیر میزاره و بعدها هم کار رو سخت میکنه.به متخصص مراجعه کنید و خودسرانه دارو مصرف نکنید

از لطف شما بابت پاسخی که به دادید خیلی ممنونم یه مطلب دیگه هست که باید در ادامه صحبتهای قبل اضافه کنم ، بنده با توجه به مشکلاتی که برای بچه دار شدن در سال اول ازدواج داشتم به ارولوژیست مراجعه کردم که مشکل بنده رو واریکوسل تشخیص دادن و گفتن برای بچه دار شدن باید عمل جراحی انجام بشه ولی خوشبختانه بدون انجام عمل جراحی خانمم باردار شد و الان صاحب پسری یکساله هستم، میخواستم بپرسم آیا مشکل بنده میتواند بخاطر واریکوسل باشد؟ و آیا برای بچه بعدی منو با مشکل مواجهه میکنه یا نه؟ و اگر جراحی واریکوسل رو انجام ندم آیا با گذشت زمان بیماری پیشرفت میکنه و چه مشکلاتی رو برام بوجود میاره؟

14. m1989 نوشته است:
    MAHDI_JAVAN نوشته است: سلام عرض میکنم خدمت دوستان.

سلام

دوست من، کم توانی جنسی و شل بودن بیضه ها رابطه ی معناداری با خود ارضایی نداره.
    عدم نعوظ مناسب شما به همون مقایسه کردن و درگیری ذهنی بعدیش مربوط میشه. ارولوژیست جنبه ی پزشکی مسئله رو برات گفته که مشکلی نیست اما توقع نداشته باش بیاد برات کار یه روانشناس یا مشاور رو هم انجام بده. شما همون یه جمله ی ایشونو "تحویل نگیر این حرفا رو" بارها برای خودت تکرار کن و من هم بهت میگم که برای اون رفتارهای بچه گانه ی دوستات کوچکترین ارزشی رو نباید قائل بشی.
    اگه به خودت گیر بیخودی ندی و شرایط رو برای اینکه دیگران بهت گیر ندن!! فراهم نکنی
    من خودم پای عقدنامه ت رو مهر و موم می کنم! و بهت تضمین میدم که شما برای ازدواج و عشق ورزیدن به همسرت مشکلی نداری.
    اینو همیشه یادت باشه ماجرای "مقایسه" نه فقط در مورد آلت! بلکه در هر زمینه ای، خیلی از زندگی ها رو از هم پاشونده (فعلو!) و افراد اون داستان ها رو به نا کجا آباد فرستاده پس سعی کن به خودت، به توانایی هات، به ... ایمان داشته باشی و خودت رو، همینی که هستی رو، دوست داشته باشی.
    پستی که چند خط بالاتر در مورد نعوظ مناسب نوشتم رو هم بخون بد نیست.
    در ضمن مثل من یاد بگیر گاهی اوقات برای خودت نوشابه باز کنی. موفق باشی.

درتایید فرمایشات دوست خوبمان یک نکته رو اضافه میکنم که در برخی آقایان فقط هنگام نزدیکی ومعاشقه با پارتنز جنسی یا همسرشان روند نعوظ وانزال کامل صورت میگیره بنابراین استرس نداشته باشید

15. sinad91 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    sinad91 نوشته است: سلام قبل از هرچیز عذرخواهی میکنم از اینکه سوالم رو اینجا مطرح میکنم ، هنگام احساس لذت بهم دست نمیده و بعد از چند دقیقه آلتم شل میشه و با ماساژ دادن توسط شریک جنسیم دوباره به حالت نعوظ در میاد ولی بازم بعد از مدت کوتاهی میخوابه و این مسئله باعث میشه که بعد از حدود یه ساعت نزدیکی به زور به انزال برسم یا به دلیل خسته شدن دو طرف اصلا هیچ انزالی صورت نگیره به نظر شما برای رفع این مشکل چیکاری باید انجام بدم؟ آیا استفاده از قرص <a><a><a>سیلدنافیل</a></a></a> میتواند موثر باشد؟ در ضمن باید بگم حدود یکسالی میشه که متادون مصرف میکنم بدون کنار گذاشتن متادون برای اینکه به تعادل برسم چه راهی وجود دارد؟ خواهش میکنم هرچی زودتر جوابمو بدین چون این موضوع خیلی منو نگران کرده و باعث شرمندگیم پیش شریکم میشه

دوست عزیز

از لطف شما بابت پاسخی که به دادید خیلی ممنونم یه مطلب دیگه هست که باید در ادامه صحبتهای قبل اضافه کنم ، بنده با توجه به مشکلاتی که برای بچه دار شدن در سال اول ازدواج داشتم به ارولوژیست مراجعه کردم که مشکل بنده رو واریکوسل تشخیص دادن و گفتن برای بچه دار شدن باید عمل جراحی انجام بشه ولی خوشبختانه بدون انجام عمل جراحی خانمم باردار شد و الان صاحب پسری یکساله هستم، میخواستم بپرسم آیا مشکل بنده میتواند بخاطر واریکوسل باشد؟ و آیا برای بچه بعدی منو با مشکل مواجهه میکنه یا نه؟ و اگر جراحی واریکوسل رو انجام ندم آیا با گذشت زمان بیماری پیشرفت میکنه و چه مشکلاتی رو برام بوجود میاره؟

دوست عزیز
    واریکوسل  از مواردی نیست که مستقیما و خیلی موثر باعث این مشکل شما بشه و واقعا علت اصلی به همون متادون برمیگرده چون مصرف این موادمیتونه  باعث تاخیر در انزال و مشکلات نعوظ بیشه پس اول با یک پزشک مشورت کنید و سعی در اصلاح این مورد داشته باشید.خصوصا بخاطر کوچولوتون و خودتون

اما در ممورد واریکوسل باید خدمتتون بگم که به مرور زمان واریکوسل میتونه موجب ناباروری بشه و این هم علتش کاهش اسپرم و یا وجود اسپرمهای نامناسب موجود در منی هست.ممکن بار اول و یا حتی بارهای بعدی بدون مشکل بچه دار بشید اما این ریسک هم وجود داره اگر پیگیر نشید و واریکوسل شما پیشرفت کنه ،در آینده با مشکل فرزند دار شدن روبرو بشید که ریسک کمی هم نیست و بستگی به شدت واریکوسل هم داره
    پس بهترین کار اینه مجددا به یه ارولوژیست مراجعه کنید و از نظر واریکوسل بررسی بشید و در مورد انجام و یا عدم انجام عمل باهاشون خوب مشورت کنید و در مورد این مشکل نعوظ نامناسب هم صحبت کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 5
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید