شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دیدن خون در ادرار

1. سلام خدمت شما دکتر گرامی
    من26 سالمه چند روز پیش با همسرم نزدیکی داشتم با اینکه روز4 پریودم بود واز قرص اورژانسی هم استفاده کردم امروز بعد از 4 روز که پریودم تموم شده دچار حالت تهوع شدم و همراه با ادرارم خون بود طوری که ادرارم به رنگ قرمز روشن در اومده خیلی نگرانم توروخدا کمکم کنیدهیچ دردی رو دیگه ندارم فقط حالت تهوع

2. sara6563 نوشته است: سلام خدمت شما دکتر گرامی
    من26 سالمه چند روز پیش با همسرم نزدیکی داشتم با اینکه روز4 پریودم بود واز قرص اورژانسی هم استفاده کردم امروز بعد از 4 روز که پریودم تموم شده دچار حالت تهوع شدم و همراه با ادرارم خون بود طوری که ادرارم به رنگ قرمز روشن در اومده خیلی نگرانم توروخدا کمکم کنیدهیچ دردی رو دیگه ندارم فقط حالت تهوع

سلام

هماچوری (Hematuria) یا وجود خون در ادرار نیاز به مراجعه ی به ارولوژیست داره.
    دلایلش میتونه به خاطر

- عفونت مجاری ادراری
    - هارد بودن رابطه و مثلا ضربه به کلیه ها
    - سنگ های کلیوی
    - مصرف دارو
    - و ... باشه.

با درخواست تست ادرار موضوع مشخص میشه به متخصص مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.من در طول دوره ی پریودم گاهی موقع ادرار کردن لخته خون تو ادرارم میبینم که البته به صورت لخته های جدا هست ینی خود ادرار به رنگ قرمز در نیومده ولی دو سه قطره لخطه توش هست.21 سالمه و مجردم .ترشحات زرد و بدبوی زیادی دارموبعضی وقتا هم خار الت تناسلی دارم.
    مشکل چیه؟Sad

4. toranjema نوشته است: سلام.من در طول دوره ی پریودم گاهی موقع ادرار کردن لخته خون تو ادرارم میبینم که البته به صورت لخته های جدا هست ینی خود ادرار به رنگ قرمز در نیومده ولی دو سه قطره لخطه توش هست.21 سالمه و مجردم .ترشحات زرد و بدبوی زیادی دارموبعضی وقتا هم خار الت تناسلی دارم.
    مشکل چیه؟Sad

با درود
    ترشحات زرد و بد بو و خارشتون كه نشون دهنده ي عفونت و قارچه و براي رفعش حتما بايد به پزشك متخصص مراجعه كنيد. اما با توجه به اينكه خون رو در دوران پريود در ادرارتون ميبينيد آيا اطمينان داريد كه اين خون پريود نيست؟ اگر مطمئن هستيد به يك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دختری 19 ساله هستم!
    حدود یک روزه که لخته های خون در ادرارام دیدم! تعداد دفعات ادرام افزایش پیدا کرده  و بعد از دفع ادرار قطره و لخته های خون همراه با درد (حسی شبیه به تمایل شدید به دفع ادرار) دارم! ادرارم بدبو و عفونی مانند نیست!
    لطفا کمکم کنید! این خونریزی میتونه خطرناک باشه؟! آیا مربوط به مصرف قرص های زد بارداری مثل ال دی هست؟! خیلی نگرانم و میترسم با خانواده در میان بگذارم!

6. sahra666 نوشته است: سلام دختری 19 ساله هستم!
    حدود یک روزه که لخته های خون در ادرارام دیدم! تعداد دفعات ادرام افزایش پیدا کرده  و بعد از دفع ادرار قطره و لخته های خون همراه با درد (حسی شبیه به تمایل شدید به دفع ادرار) دارم! ادرارم بدبو و عفونی مانند نیست!
    لطفا کمکم کنید! این خونریزی میتونه خطرناک باشه؟! آیا مربوط به مصرف قرص های زد بارداری مثل ال دی هست؟! خیلی نگرانم و میترسم با خانواده در میان بگذارم!

دوست عزیز مجرای ادرار بسیار نزدیک به ورودی واژنی وگاهی موقع ادرار کردن لخته وخون از واژن خارج میشه وهمراه ادرار دیده میشه اگر قرص مصرف میکنید نحوه وزمان وعلت مصرف را توضیح بدید.افزایش تعداددفعات ادراروحس داشتن ادرار علائم عفونت ادراریست ونیاز به مراجعه به پزشک دارید اما در مورد لخته وخون اگر به غیر از زمان ادرار هم مشاهده کردید میتوانید مطمئن شوید از واژن است

7. باسلام
    من 23 سال دارم ومجرد هستم ترشحات خونی شکلی دارم در ضمن خستگی شدید دارم  آزمایش خونم pt patient plasma result15↑نشان داده و سونو گرافی در تخمدان راست کیست ساده به قطر 30 میلی متر و مایع آزاد مختصر در لگن نشون داده دکتر قرص مدوکسی پروژسترون و...داد مدتی که خوردم ترشح نداشتم ولی تموم شدن بازم ترشح به همون مقدار  دیدم چکار کنم خیلی نگرانم

8. shadi91 نوشته است: باسلام
    من 23 سال دارم ومجرد هستم ترشحات خونی شکلی دارم در ضمن خستگی شدید دارم  آزمایش خونم pt patient plasma result15↑نشان داده و سونو گرافی در تخمدان راست کیست ساده به قطر 30 میلی متر و مایع آزاد مختصر در لگن نشون داده دکتر قرص مدوکسی <a>پروژسترون</a> و...داد مدتی که خوردم ترشح نداشتم ولی تموم شدن بازم ترشح به همون مقدار  دیدم چکار کنم خیلی نگرانم

سلام

کیست تخمدان به تنهایی عامل خوبی برای ترشحات غیر طبیعی از واژنه و در صورتی که اون مایع آزاد لگنی دال بر عفونت باشه دلایل خونریزی تون تکمیل تر هم خواهد شد.
    در صورتی که مدروکسی ترشحات و لکه بینی شما رو متوقف کرده عدم بالانس هورمونی هم عامل دیگر خونریزی هست.
    به متخصص زنان مراجعه کنید تا تست هورمونی درخواست بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام
    در رابطه ی حنسی اخیری که با همسرم داشتم ،همزمان با اینکه ارضا شدن ازشون خون هم اومد،
    ایشون در حین رابطه از کاندوم استفاده میکردن و قبلا هم گفته بودن که کش کاندوم ظاهرا خیلی سفت بوده و به آلتشون فشار میاورده، از طرفی رابطه جنسی ماهم طولانی شده بود
    به نظرتون علت چی بوده؟

10. طبق تحقیفاتی که کردم جلو ی خروج منی رو گرفتن باعث اینکار میشه
    اما شما هم اگه به نتایجی رسیدین لطفا عنوان کنید
    ضمن اینکه درمان رو هم بگید واینکه برای ترمیم تا چند مدت نمیتونن رابطه جنسی داشته باشن؟

11. سلام
    همسر من چند روزیه که میگه ادرارش بوی تندی میده به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    عفونت ادراری؟
    ایشون به خاطر مشکل اسپرمشون سه ماه که قرص کلومیفن استفاده می کنند و الان ماه چهارم تازه شروع شده
    امکان داره به خاطر افزایش تعداد اسپرم یا اثر این دارو باشه؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید